Aldona Tepfere

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
01.06.1903
Miršanas datums:
27.07.1991
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Čakste
Papildu vārdi:
Paula Karolīna, Tepfers
Kategorijas:
Mākslinieks (-e), Pedagogs, skolotājs, Tēlnieks
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Stokholma, Brommas kapsēta, Bromma kyrkogård

J. Čakstes meita, generāļa V. Tepfera sieva. Trīs meitu māte.

Bija profesionāla tēlniece, kas beigusi Latvijas Valsts Mākslas akadēmiju

född 1903-01-06 • avliden 1991-07-27 • gravsatt 1991-08-06

Avoti: news.lv, http://hittagraven.stockholm.se

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Jānis ČaksteJānis ČaksteTēvs14.09.185914.03.1927
        2Justīne ČaksteJustīne ČaksteMāte28.11.187028.04.1954
        3
        Visvaldis ČaksteBrālis00.00.189110.07.1915
        4Konstantīns  ČaksteKonstantīns ČaksteBrālis26.07.190121.02.1945
        5Ringolds ČaksteRingolds ČaksteBrālis06.10.189808.07.1967
        6Mintauts ČaksteMintauts ČaksteBrālis11.04.189316.09.1962
        7Ģedimins ČaksteĢedimins ČaksteBrālis02.06.189715.11.1979
        8Maiga Marija ŠīronsMaiga Marija ŠīronsMāsa00.00.190400.00.1984
        9Janīna Leontīne Margarēte TeriņaJanīna Leontīne Margarēte TeriņaMāsa03.01.189619.12.1978
        10Daila ZemgalsDaila ZemgalsMāsa31.12.190926.06.2004
        11Verners TepfersVerners TepfersVīrs09.10.189322.11.1958
        12
        Otīlija ČaksteOnkulis
        13
        Anna Marija GrīnblateTante15.10.1915
        14
        Jānis Konstantīns ČaksteBrāļa/māsas dēls20.05.192510.03.2005
        15Aija ČaksteAija ČaksteBrāļa/māsas meita00.00.192416.11.2013
        16
        Krišjānis TepfersSievas/vīra tēvs01.01.186205.01.1925
        17
        Marija TepfereSievas/vīra māte18.03.186914.01.1955
        18
        Marta ČaksteSvaine18.10.1902
        19Herberts TepfersHerberts TepfersSvainis02.07.189210.03.1966
        20
        Jānis TeriņšSvainis12.05.189312.12.1980
        21Jānis TepfersJānis TepfersSvainis16.01.189809.04.1994
        22Pauls ZemgalsPauls ZemgalsSvainis15.04.191116.06.1977
        23Teodors ŠironsTeodors ŠironsSvainis00.00.1899
        24Ilmārs TepfersIlmārs TepfersSvainis10.08.190410.02.1968
        25Krišjānis ČaksteKrišjānis ČaksteVectēvs14.04.182715.03.1908
        26Karolīne Matilde ČaksteKarolīne Matilde ČaksteVecāmāte01.02.183519.03.1902
        27
        Ansis NarunovskisVecvectēvs00.00.179500.00.1848

        Nav norādīti notikumi

        Birkas