Anna Sofija Pērkons

Dzimšanas datums:
07.02.1942
Miršanas datums:
14.10.2015
Tēva vārds:
Jura meita
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Rolle
Papildu vārdi:
Anna-Zofija
Kategorijas:
Dzimis Latvijā, Saistīts ar Latviju
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Daugavas Vanagu Vācijā Frankfurtes kopas biedre Anna Sofija Pērkons (dz. Rolle) dzimusi 1942. gada 7. februārī plkst. 0.35 Rucavas pagasta Pomaru mājās.

Vecāki: Juris Rolle (dz. 27.07.1902. (pēc vecā stila) - m.11.04.1992. Frankfurtē) un Katrīna Elmīne dz. Barbāne (dz. 06.10.1910. (pēc vecā stila) - m. 10.04.1989. Kaizerslauternā) no "Pomariem" Rucavas pagastā.

Jura Rolles tēvs Toms (dz. 29.12.1862. - m. 1944. decembrī) no "Mangaļiem" ir rezerves zaldāts. Jura Rolles māte​ Anna dz. Veisbuks (dz. 1871. - m. 1912) ir Toma Veisbuka al. Būdviča Toma (dz. 1848. septembrī - m. 18.05.1927.) no Dunikas "Vecvagariem" un Virbala Katrīnas (dz. 1849. jūlijā - m. ap 1935) meita.​ Toma Veisbuka vecāki: Aškāju Toms (vēlāk Būdviču) Toms un Būdviču Ilze, prec. 1836.

Annas Sofijas Pērkons tēva brālis ir veterinārmedicīnas profesors Miķelis Rolle (dz. 13.02.1892. Rucavas "Šūnās" - m. 07.07.1979. Čikāgā, ASV).

Annas Sofijas Pērkons mātes vecāki ir Juris Barbāns (dz. 1870 - m. 27.07.1932.) Miķeļa dēls no "Pomariem" un Ieva dz. Kurzeme (dz. 19.06.1880. Nīcas pag. - m. 11.09 (?).1954., Sviļu kps.), Jāņa Kurzemes (dz. 08.09.1852. (v.st.) - m. ?) un Ilzes dz. Siliņas (dz. ? - m. 26.01.1904., Ozolmežu kps.) meita.

Annai Sofijai Pērkons ir brāļi Alfrēds Jānis (dz. 22.02.1932. - m. 29.10.2007. North Olmsted, Ohio, ASV), Arvīds Toms (dz. 25.12.1933.) un māsa Ieva, kas dzimusi jau Vācijā, Icehē, 26.01.1947.

Precējusies ar Juri Pērkonu (dz. 22.04.1941.).

Bērni: Juris, Māra un Jānis.

Mirusi 2015. gada 14. oktobrī Frankfurtē.

 

Avoti: 

  1. https://www.latviesi.com/article/muziba-aizgajusi-daugavas-vanagu-vacija-frankfurtes-kopas-biedre-anna-perkons
  2. 1942. gada dzimušo saraksts Rucavas pagastā (FamilySearch).

Avoti: LVVA, Brīvā Latvija, Eiropas latviešu laikraksts

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Juris RolleJuris RolleTēvs27.07.190211.04.1992
        2Katrīna RolleKatrīna RolleMāte19.10.191010.04.1989
        3Alfrēds RolleAlfrēds RolleBrālis22.02.193229.10.2007
        4Toms RolleToms RolleOnkulis24.04.189726.09.1976
        5Miķelis RolleMiķelis RolleOnkulis13.02.189207.07.1979
        6Ilga RolleIlga RolleSvaine26.09.193021.02.2016
        7
        Ilze KurzemeVecvecmāte26.01.1904
        8
        Miķelis RolleBrālēns/māsīca05.04.193306.02.2012
        9
        Biruta RolleBrālēns/māsīca00.00.192919.03.1967
        10
        Velta Auzāne-RolleBrālēns/māsīca23.03.192727.01.2014
        11
        Eduards RolleBrālēns/māsīca07.10.192930.12.1967
        12
        Toms RolleBrālēns/māsīca29.03.192200.00.1992
        13
        Mirdza MeiereRadinieks01.09.192300.00.1998
        14
        Pēteris KurzemeRadinieks07.11.191912.07.1944
        15Vaida VipulisVaida VipulisRadinieks31.10.193819.03.2016
        16Skaidrīte JaunarājaSkaidrīte JaunarājaRadinieks28.06.193415.11.2004
        17Gaitis Ivars KrigensGaitis Ivars KrigensRadinieks31.10.193607.09.2016
        18
        Toms VeisbuksRadinieks15.07.191910.07.2007
        19Māris Jānis KrīgensMāris Jānis KrīgensRadinieks26.06.193913.10.1962
        20
        Juris VeisbuksRadinieks15.07.191900.00.1945
        21Juris KrīgensJuris KrīgensRadinieks24.12.189821.03.1977
        22
        Juris VeisbuksRadinieks21.09.188123.04.1935
        23Miķelis KrīgensMiķelis KrīgensRadinieks24.12.188827.02.1978
        24Emīlija Austra AntikoEmīlija Austra AntikoRadinieks25.03.1917
        25
        Juris KrīgensRadinieks05.02.193804.05.2011

        Nav norādīti notikumi

        Birkas