Beta Deivisa

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
05.04.1908
Miršanas datums:
06.10.1989
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Ruta Elizabete Deivisa
Kategorijas:
Aktieris
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Der Forest Lawn - Hollywood Hills Cemetery

Ruta Elizabete "Beta" Deivisa (angļu: Ruth Elizabeth "Bette" Davis; dzimusi 1908. gada 5. aprīlī, mirusi 1989. gada 6. oktobrī) bija ASV filmu, televīzijas un teātra aktrise. Deivisa varēja nospēlēt dažāda rakstura tēlus, gan pozitīvos, gan negatīvos. Viņai bija lomas gan kriminālmelodrāmās, gan vēsturiskās filmās, gan arī komēdijās, kaut gan viņas lielākie panākumi tika sasniegti, spēlējot tieši romantiskas drāmas.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Hovards HjūzsHovards HjūzsPartneris24.12.190505.04.1976
        2Nanette FabrayNanette FabrayDraugs, Darba biedrs27.10.192022.02.2018
        3George BrentGeorge BrentDraugs15.03.190426.05.1979
        4Olivia de HavillandOlivia de HavillandDraugs01.07.1916
        5Eva Katharina SchultzEva Katharina SchultzDarba biedrs16.12.192203.03.2007
        6Gavin GordonGavin GordonDarba biedrs07.04.190107.04.1983
        7Hal B. WallisHal B. WallisDarba biedrs14.09.189805.10.1986
        8Ann SheridanAnn SheridanDarba biedrs21.02.191521.01.1967
        9Džoana KrofordaDžoana KrofordaDarba biedrs, Pretinieks23.03.190510.05.1977
        10Lee PatrickLee PatrickDarba biedrs22.11.190121.11.1982
        11Samuel GoldwynSamuel GoldwynDarba biedrs17.08.187931.01.1974
        12Gilbert RolandGilbert RolandDarba biedrs11.12.190515.05.1994
        13Ralfs ForbesRalfs ForbesDarba biedrs30.09.190431.03.1951
        14Louise FazendaLouise FazendaDarba biedrs17.06.189517.04.1962
        15Craig StevensCraig StevensDarba biedrs08.07.191810.05.2000
        16Madame Sul-Te-WanMadame Sul-Te-WanDarba biedrs07.03.187301.02.1959
        17Henrijs FondaHenrijs FondaDarba biedrs16.05.190512.08.1982
        18Montagu LoveMontagu LoveDarba biedrs15.03.187717.05.1943
        19Lee Ann RemickLee Ann RemickDarba biedrs14.12.193502.07.1991
        20Barbara BatesBarbara BatesDarba biedrs06.08.192518.03.1969
        21June   TravisJune TravisDarba biedrs07.08.191414.04.2008
        22Irving ThalbergIrving ThalbergDarba biedrs30.05.189914.09.1936
        23Dorisa  DejaDorisa DejaDarba biedrs03.04.192213.05.2019
        24Mary AstorMary AstorDarba biedrs03.05.190625.09.1987
        25Thelma LeedsThelma LeedsDarba biedrs18.12.191027.05.2006
        26Jocelyn  BrandoJocelyn BrandoPaziņa18.11.191927.11.2005
        27Kerola  LombardaKerola LombardaPaziņa06.10.190816.01.1942
        28Bonnie GuitarBonnie GuitarPaziņa23.03.192313.01.2019
        29Vic   DamoneVic DamonePaziņa12.06.192811.02.2018
        30Allene    RobertsAllene RobertsPaziņa01.09.192809.05.2019
        31Pearl BaileyPearl BaileyPaziņa29.03.191817.08.1990

        Nav norādīti notikumi

        Birkas