Džimmijs Grīnspūns

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
07.02.1948
Miršanas datums:
11.03.2015
Papildu vārdi:
Jimmy Greenspoon, Джимми Гринспун, Three Dog Night
Kategorijas:
Pianists, Rokmūziķis
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Džimijs Grīnspūns - 60.-70.g. leģendārās amerikāņu rokgrupas Three Dog Night taustiņinstrumentālists.

Three Dog Night - Mama told me not to come 1970

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Gary  DriscollGary DriscollPaziņa18.04.194608.06.1987
        2Marvin RainwaterMarvin RainwaterPaziņa02.07.192517.09.2013
        3Robins GibbsRobins GibbsPaziņa22.12.194920.05.2012
        4Deivs BrubeksDeivs BrubeksPaziņa06.12.192005.12.2012
        5Kassa ElioteKassa EliotePaziņa19.09.194129.07.1974
        6Bens  OrrsBens OrrsPaziņa08.09.194703.10.2000
        7Maikls HatčinssMaikls HatčinssPaziņa22.01.196022.11.1997
        8Riks RaitsRiks RaitsPaziņa28.07.194315.09.2008
        9Rojs OrbisonsRojs OrbisonsPaziņa23.04.193606.12.1988
        10PrinssPrinssPaziņa07.06.195821.04.2016
        11Čaks BerijsČaks BerijsPaziņa18.10.192618.03.2017
        12Marks BolansMarks BolansPaziņa30.09.194716.09.1977
        13Deivids  BovijsDeivids BovijsPaziņa08.01.194710.01.2016
        14Redžs PreslijsRedžs PreslijsPaziņa12.06.194104.02.2013
        15Steve  StrangeSteve StrangePaziņa28.05.195912.02.2015
        16Bob JohnstonBob JohnstonPaziņa14.05.193214.08.2015
        17Fredijs MerkūrijsFredijs MerkūrijsPaziņa05.09.194624.11.1991
        18Džeimss DīnsDžeimss DīnsPaziņa08.02.193130.09.1955
        19Česlavs ŅemensČeslavs ŅemensPaziņa16.02.193917.01.2004
        20Jerry  LewisJerry LewisPaziņa16.03.192620.08.2017
        21Toms  PetijsToms PetijsPaziņa20.10.195002.10.2017
        22Rubi DīRubi DīPaziņa27.10.192211.06.2014
        23Dale HawkinsDale HawkinsPaziņa22.08.193613.02.2010
        24ChynaChynaPaziņa27.12.197020.04.2016
        25Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsPaziņa29.08.195825.06.2009
        26Rodžers MūrsRodžers MūrsPaziņa14.10.192723.05.2017
        27Eimija VainhausaEimija VainhausaPaziņa14.09.198323.07.2011
        28Michael  KamenMichael KamenPaziņa15.04.194818.11.2003
        29Lū RīdsLū RīdsPaziņa02.03.194227.10.2013
        30Edgars  FrēzeEdgars FrēzePaziņa06.06.194420.01.2015
        31Malkoms  MakLarensMalkoms MakLarensPaziņa22.01.194608.04.2010
        32Robert  PalmerRobert PalmerPaziņa19.01.194926.09.2003
        33Džeks  BrjūssDžeks BrjūssPaziņa14.05.194325.10.2014
        34Nachum HeimanNachum HeimanPaziņa06.05.193417.08.2016
        35Dave  CloudDave CloudPaziņa03.08.195618.02.2015
        36Alan  FreedAlan FreedPaziņa15.12.192120.01.1965
        37Džonijs KešsDžonijs KešsPaziņa26.02.193212.09.2003
        38Dallas  TaylorDallas TaylorPaziņa07.04.194818.01.2015
        39Džons  EntvislsDžons EntvislsPaziņa09.10.194427.06.2002
        40Lūsīla  BolaLūsīla BolaPaziņa06.08.191126.04.1989
        41Kīts EmersonsKīts EmersonsPaziņa02.11.194411.03.2016
        42Tony  AshtonTony AshtonPaziņa01.03.194626.05.2001
        43Sids VišessSids VišessPaziņa10.05.195702.02.1979
        44Eleonora Džīna PārkereEleonora Džīna PārkerePaziņa26.06.192209.12.2013
        45Keith RelfKeith RelfPaziņa22.03.194314.05.1976
        46Eddy ClearwaterEddy ClearwaterPaziņa10.01.193501.06.2018
        47Vikija  BraunaVikija BraunaPaziņa23.08.194016.06.1991
        48Scotty MooreScotty MoorePaziņa27.12.193128.06.2016
        49Kevin  AyersKevin AyersPaziņa16.08.194416.02.2013
        50Johnny ThundersJohnny ThundersPaziņa15.07.195223.04.1991
        51Rejs ManzareksRejs ManzareksPaziņa12.02.193920.05.2013
        52Linda LovelaceLinda LovelacePaziņa10.01.194922.04.2002
        53Moriss GibssMoriss GibssPaziņa22.12.194912.01.2003
        54Jack NitzscheJack NitzschePaziņa22.04.193725.08.2000
        55Johnny WinterJohnny WinterPaziņa23.02.194416.07.2014
        56George DukeGeorge DukePaziņa12.01.194605.08.2013
        57Elviss PreslijsElviss PreslijsPaziņa08.01.193516.08.1977
        58Phil ChessPhil ChessPaziņa27.03.192118.10.2016
        59Pols  ŅūmensPols ŅūmensPaziņa26.01.192526.09.2008
        60Milwaukee  CannibalMilwaukee CannibalPaziņa21.05.196028.11.1994
        61Marians VargaMarians VargaPaziņa29.01.194708.08.2017
        62Leon  WilkesonLeon WilkesonPaziņa02.04.195227.07.2001
        63Barijs VaitsBarijs VaitsPaziņa12.09.194404.07.2003
        64Percy SledgePercy SledgePaziņa25.11.194114.04.2015
        65Marshall LytleMarshall LytlePaziņa01.09.193325.05.2013
        66Harry  NilssonHarry NilssonPaziņa15.06.194115.01.1994
        67Paul KantnerPaul KantnerPaziņa17.03.194128.01.2016
        68Edvards GrīgsEdvards GrīgsPaziņa15.06.184304.09.1907
        69Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        70Michelle ThomasMichelle ThomasPaziņa23.09.196822.12.1998
        71Bob HoskinsBob HoskinsPaziņa26.10.194229.04.2014
        72James Charles MarshallJames Charles MarshallPaziņa29.07.192305.04.2012
        73Džeims LāstsDžeims LāstsPaziņa17.04.192909.06.2015
        74NikoNikoPaziņa16.10.193818.07.1988
        75John  TheunissenJohn TheunissenPaziņa24.11.2015
        76Nokie EdwardsNokie EdwardsPaziņa09.05.193512.03.2018
        77Džims MorisonsDžims MorisonsPaziņa08.12.194303.07.1971
        78Tommy BolinTommy BolinPaziņa01.08.195104.12.1976
        79Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018
        80Pičes GeldofaPičes GeldofaPaziņa13.03.198907.04.2014
        81Džordžs HarisonsDžordžs HarisonsPaziņa25.02.194329.11.2001
        82Džoana KrofordaDžoana KrofordaPaziņa23.03.190510.05.1977
        83Bobijs  KīzsBobijs KīzsPaziņa18.12.194302.12.2014
        84Glens KembelsGlens KembelsPaziņa22.04.193608.08.2017
        85Dženisa DžoplinaDženisa DžoplinaPaziņa19.01.194304.10.1970
        86Ronnie  Van ZantRonnie Van ZantPaziņa15.01.194820.10.1977
        87Bill HaleyBill HaleyPaziņa06.07.192509.02.1981
        88Kay StarrKay StarrPaziņa21.07.192203.11.2016
        89Scott WeilandScott WeilandPaziņa27.10.196703.12.2015
        90Hjū O`BraiensHjū O`BraiensPaziņa19.04.192505.09.2016
        91Lillian Diana GishLillian Diana GishPaziņa14.10.189327.02.1993
        92Kenny WheelerKenny WheelerPaziņa14.01.193018.09.2014
        93Marvin  GayeMarvin GayePaziņa02.04.193901.04.1984
        94Džons LenonsDžons LenonsPaziņa09.10.194008.12.1980
        95RicochetRicochetPaziņa03.09.196422.03.2007
        96Elaine StritchElaine StritchPaziņa02.02.192517.07.2014
        97Doloresa O'RiordanaDoloresa O'RiordanaPaziņa06.09.197115.01.2018
        98Billy  PowellBilly PowellPaziņa03.06.195228.01.2009
        99B. B.  KingsB. B. KingsPaziņa16.09.192514.05.2015
        100Screamin' Jay HawkinsScreamin' Jay HawkinsPaziņa18.07.192912.02.2000
        101Dick WagnerDick WagnerPaziņa14.12.194230.07.2014
        102Deivids  KeredainsDeivids KeredainsPaziņa08.12.193604.06.2009
        103Džeims BraunsDžeims BraunsPaziņa03.05.193325.12.2006
        104Kristofers LīKristofers LīPaziņa27.05.192207.06.2015
        105Randy CaliforniaRandy CaliforniaPaziņa20.02.195102.01.1997
        106Ray PriceRay PricePaziņa12.01.192616.12.2013
        107Billy  MackenzieBilly MackenziePaziņa27.03.195722.01.1997
        108Dean ReedDean ReedPaziņa22.09.193813.06.1986
        109Bobijs FarelsBobijs FarelsPaziņa06.10.194930.12.2010
        110B. J. WilsonB. J. WilsonPaziņa18.03.194708.10.1990
        111Leonards KoensLeonards KoensPaziņa21.09.193410.11.2016
        112Rick  RosasRick RosasPaziņa10.09.194906.11.2014
        113Peter  ChristophersonPeter ChristophersonPaziņa27.02.195525.11.2010
        114Kori VellsKori VellsPaziņa02.02.194120.10.2015
        115Dora  BryanDora BryanPaziņa07.02.192323.07.2014
        116Čārltons  HestonsČārltons HestonsPaziņa04.10.192305.04.2008
        117Karmena  MirandaKarmena MirandaPaziņa09.02.190905.08.1955
        118Džordžs  JangsDžordžs JangsPaziņa06.11.194622.10.2017
        119Rio  ReiserRio ReiserPaziņa09.01.195020.08.1996
        120Long John  BaldryLong John BaldryPaziņa12.01.194121.07.2005
        121Dennis FrederiksenDennis FrederiksenPaziņa15.05.195118.01.2014
        122Braiens DžonsBraiens DžonsPaziņa28.02.194203.07.1969
        123Frankie FordFrankie FordPaziņa04.08.193928.09.2015
        124Allen ToussaintAllen ToussaintPaziņa14.01.193810.11.2015
        125Džo KokersDžo KokersPaziņa20.05.194422.12.2014
        126Braiens EpšteinsBraiens EpšteinsPaziņa19.09.193427.08.1967
        127Gregs LeiksGregs LeiksPaziņa10.11.194706.12.2016
        128BonzoBonzoPaziņa31.05.194825.09.1980
        129Buddy BuieBuddy BuiePaziņa18.07.2015
        130Tonijs ŠeridansTonijs ŠeridansPaziņa21.05.194016.02.2013
        131Alan ShepardAlan ShepardPaziņa18.11.192321.07.1998
        132FalcoFalcoPaziņa19.02.195706.02.1998
        133Pino  DanielePino DanielePaziņa19.03.195504.01.2015
        134Jackie LomaxJackie LomaxPaziņa10.05.194415.09.2013
        135Frenks ZapaFrenks ZapaPaziņa21.12.194004.12.1993
        136Jon EnglishJon EnglishPaziņa26.03.194909.03.2016
        137Kriss  SkvairsKriss SkvairsPaziņa04.03.194828.06.2015
        138SonijsSonijsPaziņa16.02.193505.01.1998
        139Rory  GallagherRory GallagherPaziņa02.03.194814.06.1995
        140Kralle  KrawinkelKralle KrawinkelPaziņa21.04.194716.02.2014
        141Alex  HarveyAlex HarveyPaziņa05.02.193504.02.1982
        142Bob BirchBob BirchPaziņa14.07.195615.08.2012
        143Matthew  CogleyMatthew CogleyPaziņa00.00.198501.01.2015
        144Donna SammereDonna SammerePaziņa31.12.194817.05.2012
        145Peter SarstedtPeter SarstedtPaziņa10.12.194108.01.2017
        146Bob RandallBob RandallPaziņa00.00.193413.05.2015
        147Gypie MayoGypie MayoPaziņa24.07.195123.10.2013
        148Phil HarrisPhil HarrisPaziņa24.06.190411.08.1995
        149Badijs HolijsBadijs HolijsPaziņa07.09.193603.02.1959
        150Roy  BuchananRoy BuchananPaziņa23.09.193914.08.1988
        151Ike TurnerIke TurnerPaziņa05.11.193112.12.2007
        152Steve AllenSteve AllenPaziņa26.12.192130.10.2000
        153Richard CoughlanRichard CoughlanPaziņa02.09.194701.12.2013
        154Rushton MoreveRushton MorevePaziņa06.11.194801.07.1981
        155Fats  DominoFats DominoPaziņa26.02.192824.10.2017
        156Chrissy AmphlettChrissy AmphlettPaziņa25.10.195921.04.2013
        157Eric CarrEric CarrPaziņa12.07.195024.11.1991
        158John Lee HookerJohn Lee HookerPaziņa22.08.191721.06.2001
        159Tupaks  ŠakursTupaks ŠakursPaziņa16.06.197113.09.1996
        160Tony WilliamsTony WilliamsPaziņa12.12.194523.02.1997
        161Pīters BērensPīters BērensPaziņa04.09.194711.05.2016
        162Ravi ŠankarsRavi ŠankarsPaziņa07.04.192011.12.2012
        163Brian DavisonBrian DavisonPaziņa25.05.194215.04.2008
        164DalidaDalidaPaziņa17.01.193303.05.1987
        165Bernie WorrellBernie WorrellPaziņa19.04.194424.06.2016
        166Violetta VillasVioletta VillasPaziņa10.06.193805.12.2011
        167Joe StrummerJoe StrummerPaziņa21.08.195222.12.2002
        168Čārlijs  HeidensČārlijs HeidensPaziņa06.08.193711.07.2014
        169Alans  RikmansAlans RikmansPaziņa21.02.194614.01.2016
        170Rejs ČārlzsRejs ČārlzsPaziņa23.09.193010.06.2004
        171Nancy Laura SpungenNancy Laura SpungenPaziņa27.02.195812.10.1978
        172Greg  RidleyGreg RidleyPaziņa23.10.194719.11.2003
        173Garijs MūrsGarijs MūrsPaziņa04.04.195206.02.2011
        174Papa  DžonsPapa DžonsPaziņa30.08.193518.03.2001
        175Guy BéartGuy BéartPaziņa16.07.193016.09.2015
        176Roberts HetfildsRoberts HetfildsPaziņa10.08.194005.11.2003
        177Pat DiNizioPat DiNizioPaziņa12.10.195512.12.2017
        178Dee Dee RamoneDee Dee RamonePaziņa18.09.195105.06.2002
        179Guillaume B. DecherfGuillaume B. DecherfPaziņa13.11.2015
        180Dave SwarbrickDave SwarbrickPaziņa05.04.194103.06.2016
        181Mel  PowellMel PowellPaziņa12.02.192324.04.1998
        182Nets Kings KolsNets Kings KolsPaziņa17.03.191915.02.1965
        183Boz BurrellBoz BurrellPaziņa01.08.194621.09.2006
        184Larry YoungLarry YoungPaziņa07.10.194030.03.1978
        185Džons PīlsDžons PīlsPaziņa30.08.193925.10.2004
        186Earl PalmerEarl PalmerPaziņa25.10.192419.09.2008
        187Eddy LouissEddy LouissPaziņa02.05.194130.06.2015
        188Glens KorniksGlens KorniksPaziņa23.04.194728.08.2014
        189Demiss  RusossDemiss RusossPaziņa15.06.194625.01.2015

        Nav norādīti notikumi

        Birkas