Džimmijs Grīnspūns

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
07.02.1948
Miršanas datums:
11.03.2015
Papildu vārdi:
Jimmy Greenspoon, Джимми Гринспун, Three Dog Night
Kategorijas:
Pianists, Rokmūziķis
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Džimijs Grīnspūns - 60.-70.g. leģendārās amerikāņu rokgrupas Three Dog Night taustiņinstrumentālists.

Three Dog Night - Mama told me not to come 1970

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Redžs PreslijsRedžs PreslijsPaziņa12.06.194104.02.2013
        2Džons LenonsDžons LenonsPaziņa09.10.194008.12.1980
        3Robins GibbsRobins GibbsPaziņa22.12.194920.05.2012
        4Deivids  BovijsDeivids BovijsPaziņa08.01.194710.01.2016
        5Kassa ElioteKassa EliotePaziņa19.09.194129.07.1974
        6Marks BolansMarks BolansPaziņa30.09.194716.09.1977
        7Gary  DriscollGary DriscollPaziņa18.04.194608.06.1987
        8Čaks BerijsČaks BerijsPaziņa18.10.192618.03.2017
        9Riks RaitsRiks RaitsPaziņa28.07.194315.09.2008
        10Rojs OrbisonsRojs OrbisonsPaziņa23.04.193606.12.1988
        11Bens  OrrsBens OrrsPaziņa08.09.194703.10.2000
        12PrinssPrinssPaziņa07.06.195821.04.2016
        13Deivs BrubeksDeivs BrubeksPaziņa06.12.192005.12.2012
        14Maikls HatčinssMaikls HatčinssPaziņa22.01.196022.11.1997
        15Marvin RainwaterMarvin RainwaterPaziņa02.07.192517.09.2013
        16Steve  StrangeSteve StrangePaziņa28.05.195912.02.2015
        17Bob JohnstonBob JohnstonPaziņa14.05.193214.08.2015
        18Fredijs MerkūrijsFredijs MerkūrijsPaziņa05.09.194624.11.1991
        19Džeimss DīnsDžeimss DīnsPaziņa08.02.193130.09.1955
        20Česlavs ŅemensČeslavs ŅemensPaziņa16.02.193917.01.2004
        21Jerry  LewisJerry LewisPaziņa16.03.192620.08.2017
        22Toms  PetijsToms PetijsPaziņa20.10.195002.10.2017
        23Rubi DīRubi DīPaziņa27.10.192211.06.2014
        24Dale HawkinsDale HawkinsPaziņa22.08.193613.02.2010
        25ChynaChynaPaziņa27.12.197020.04.2016
        26Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsPaziņa29.08.195825.06.2009
        27Rodžers MūrsRodžers MūrsPaziņa14.10.192723.05.2017
        28Eimija VainhausaEimija VainhausaPaziņa14.09.198323.07.2011
        29Michael  KamenMichael KamenPaziņa15.04.194818.11.2003
        30Lū RīdsLū RīdsPaziņa02.03.194227.10.2013
        31Edgars  FrēzeEdgars FrēzePaziņa06.06.194420.01.2015
        32Malkoms  MakLarensMalkoms MakLarensPaziņa22.01.194608.04.2010
        33Robert  PalmerRobert PalmerPaziņa19.01.194926.09.2003
        34Džeks  BrjūssDžeks BrjūssPaziņa14.05.194325.10.2014
        35Nachum HeimanNachum HeimanPaziņa06.05.193417.08.2016
        36Dave  CloudDave CloudPaziņa03.08.195618.02.2015
        37Alan  FreedAlan FreedPaziņa15.12.192120.01.1965
        38Džonijs KešsDžonijs KešsPaziņa26.02.193212.09.2003
        39Dallas  TaylorDallas TaylorPaziņa07.04.194818.01.2015
        40Džons  EntvislsDžons EntvislsPaziņa09.10.194427.06.2002
        41Lūsīla  BolaLūsīla BolaPaziņa06.08.191126.04.1989
        42Kīts EmersonsKīts EmersonsPaziņa02.11.194411.03.2016
        43Tony  AshtonTony AshtonPaziņa01.03.194626.05.2001
        44Sids VišessSids VišessPaziņa10.05.195702.02.1979
        45Eleonora Džīna PārkereEleonora Džīna PārkerePaziņa26.06.192209.12.2013
        46Keith RelfKeith RelfPaziņa22.03.194314.05.1976
        47Eddy ClearwaterEddy ClearwaterPaziņa10.01.193501.06.2018
        48Vikija  BraunaVikija BraunaPaziņa23.08.194016.06.1991
        49Scotty MooreScotty MoorePaziņa27.12.193128.06.2016
        50Kevin  AyersKevin AyersPaziņa16.08.194416.02.2013
        51Johnny ThundersJohnny ThundersPaziņa15.07.195223.04.1991
        52Rejs ManzareksRejs ManzareksPaziņa12.02.193920.05.2013
        53Linda LovelaceLinda LovelacePaziņa10.01.194922.04.2002
        54Moriss GibssMoriss GibssPaziņa22.12.194912.01.2003
        55Jack NitzscheJack NitzschePaziņa22.04.193725.08.2000
        56Johnny WinterJohnny WinterPaziņa23.02.194416.07.2014
        57George DukeGeorge DukePaziņa12.01.194605.08.2013
        58Elviss PreslijsElviss PreslijsPaziņa08.01.193516.08.1977
        59Phil ChessPhil ChessPaziņa27.03.192118.10.2016
        60Pols  ŅūmensPols ŅūmensPaziņa26.01.192526.09.2008
        61Milwaukee  CannibalMilwaukee CannibalPaziņa21.05.196028.11.1994
        62Marians VargaMarians VargaPaziņa29.01.194708.08.2017
        63Leon  WilkesonLeon WilkesonPaziņa02.04.195227.07.2001
        64Barijs VaitsBarijs VaitsPaziņa12.09.194404.07.2003
        65Percy SledgePercy SledgePaziņa25.11.194114.04.2015
        66Marshall LytleMarshall LytlePaziņa01.09.193325.05.2013
        67Harry  NilssonHarry NilssonPaziņa15.06.194115.01.1994
        68Paul KantnerPaul KantnerPaziņa17.03.194128.01.2016
        69Edvards GrīgsEdvards GrīgsPaziņa15.06.184304.09.1907
        70Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        71Michelle ThomasMichelle ThomasPaziņa23.09.196822.12.1998
        72Bob HoskinsBob HoskinsPaziņa26.10.194229.04.2014
        73James Charles MarshallJames Charles MarshallPaziņa29.07.192305.04.2012
        74Džeims LāstsDžeims LāstsPaziņa17.04.192909.06.2015
        75NikoNikoPaziņa16.10.193818.07.1988
        76John  TheunissenJohn TheunissenPaziņa24.11.2015
        77Nokie EdwardsNokie EdwardsPaziņa09.05.193512.03.2018
        78Džims MorisonsDžims MorisonsPaziņa08.12.194303.07.1971
        79Tommy BolinTommy BolinPaziņa01.08.195104.12.1976
        80Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018
        81Pičes GeldofaPičes GeldofaPaziņa13.03.198907.04.2014
        82Džordžs HarisonsDžordžs HarisonsPaziņa25.02.194329.11.2001
        83Džoana KrofordaDžoana KrofordaPaziņa23.03.190510.05.1977
        84Bobijs  KīzsBobijs KīzsPaziņa18.12.194302.12.2014
        85Glens KembelsGlens KembelsPaziņa22.04.193608.08.2017
        86Dženisa DžoplinaDženisa DžoplinaPaziņa19.01.194304.10.1970
        87Ronnie  Van ZantRonnie Van ZantPaziņa15.01.194820.10.1977
        88Bill HaleyBill HaleyPaziņa06.07.192509.02.1981
        89Kay StarrKay StarrPaziņa21.07.192203.11.2016
        90Scott WeilandScott WeilandPaziņa27.10.196703.12.2015
        91Hjū O`BraiensHjū O`BraiensPaziņa19.04.192505.09.2016
        92Lillian Diana GishLillian Diana GishPaziņa14.10.189327.02.1993
        93Kenny WheelerKenny WheelerPaziņa14.01.193018.09.2014
        94Marvin  GayeMarvin GayePaziņa02.04.193901.04.1984
        95Demiss  RusossDemiss RusossPaziņa15.06.194625.01.2015
        96RicochetRicochetPaziņa03.09.196422.03.2007
        97Elaine StritchElaine StritchPaziņa02.02.192517.07.2014
        98Doloresa O'RiordanaDoloresa O'RiordanaPaziņa06.09.197115.01.2018
        99Billy  PowellBilly PowellPaziņa03.06.195228.01.2009
        100B. B.  KingsB. B. KingsPaziņa16.09.192514.05.2015
        101Screamin' Jay HawkinsScreamin' Jay HawkinsPaziņa18.07.192912.02.2000
        102Dick WagnerDick WagnerPaziņa14.12.194230.07.2014
        103Deivids  KeredainsDeivids KeredainsPaziņa08.12.193604.06.2009
        104Džeims BraunsDžeims BraunsPaziņa03.05.193325.12.2006
        105Kristofers LīKristofers LīPaziņa27.05.192207.06.2015
        106Randy CaliforniaRandy CaliforniaPaziņa20.02.195102.01.1997
        107Ray PriceRay PricePaziņa12.01.192616.12.2013
        108Billy  MackenzieBilly MackenziePaziņa27.03.195722.01.1997
        109Dean ReedDean ReedPaziņa22.09.193813.06.1986
        110Bobijs FarelsBobijs FarelsPaziņa06.10.194930.12.2010
        111B. J. WilsonB. J. WilsonPaziņa18.03.194708.10.1990
        112Leonards KoensLeonards KoensPaziņa21.09.193410.11.2016
        113Rick  RosasRick RosasPaziņa10.09.194906.11.2014
        114Peter  ChristophersonPeter ChristophersonPaziņa27.02.195525.11.2010
        115Kori VellsKori VellsPaziņa02.02.194120.10.2015
        116Dora  BryanDora BryanPaziņa07.02.192323.07.2014
        117Čārltons  HestonsČārltons HestonsPaziņa04.10.192305.04.2008
        118Karmena  MirandaKarmena MirandaPaziņa09.02.190905.08.1955
        119Džordžs  JangsDžordžs JangsPaziņa06.11.194622.10.2017
        120Rio  ReiserRio ReiserPaziņa09.01.195020.08.1996
        121Long John  BaldryLong John BaldryPaziņa12.01.194121.07.2005
        122Dennis FrederiksenDennis FrederiksenPaziņa15.05.195118.01.2014
        123Braiens DžonsBraiens DžonsPaziņa28.02.194203.07.1969
        124Frankie FordFrankie FordPaziņa04.08.193928.09.2015
        125Allen ToussaintAllen ToussaintPaziņa14.01.193810.11.2015
        126Džo KokersDžo KokersPaziņa20.05.194422.12.2014
        127Braiens EpšteinsBraiens EpšteinsPaziņa19.09.193427.08.1967
        128Gregs LeiksGregs LeiksPaziņa10.11.194706.12.2016
        129BonzoBonzoPaziņa31.05.194825.09.1980
        130Buddy BuieBuddy BuiePaziņa18.07.2015
        131Tonijs ŠeridansTonijs ŠeridansPaziņa21.05.194016.02.2013
        132Alan ShepardAlan ShepardPaziņa18.11.192321.07.1998
        133FalcoFalcoPaziņa19.02.195706.02.1998
        134Pino  DanielePino DanielePaziņa19.03.195504.01.2015
        135Jackie LomaxJackie LomaxPaziņa10.05.194415.09.2013
        136Frenks ZapaFrenks ZapaPaziņa21.12.194004.12.1993
        137Jon EnglishJon EnglishPaziņa26.03.194909.03.2016
        138Kriss  SkvairsKriss SkvairsPaziņa04.03.194828.06.2015
        139SonijsSonijsPaziņa16.02.193505.01.1998
        140Rory  GallagherRory GallagherPaziņa02.03.194814.06.1995
        141Kralle  KrawinkelKralle KrawinkelPaziņa21.04.194716.02.2014
        142Alex  HarveyAlex HarveyPaziņa05.02.193504.02.1982
        143Bob BirchBob BirchPaziņa14.07.195615.08.2012
        144Matthew  CogleyMatthew CogleyPaziņa00.00.198501.01.2015
        145Donna SammereDonna SammerePaziņa31.12.194817.05.2012
        146Peter SarstedtPeter SarstedtPaziņa10.12.194108.01.2017
        147Bob RandallBob RandallPaziņa00.00.193413.05.2015
        148Gypie MayoGypie MayoPaziņa24.07.195123.10.2013
        149Phil HarrisPhil HarrisPaziņa24.06.190411.08.1995
        150Badijs HolijsBadijs HolijsPaziņa07.09.193603.02.1959
        151Roy  BuchananRoy BuchananPaziņa23.09.193914.08.1988
        152Ike TurnerIke TurnerPaziņa05.11.193112.12.2007
        153Steve AllenSteve AllenPaziņa26.12.192130.10.2000
        154Richard CoughlanRichard CoughlanPaziņa02.09.194701.12.2013
        155Rushton MoreveRushton MorevePaziņa06.11.194801.07.1981
        156Fats  DominoFats DominoPaziņa26.02.192824.10.2017
        157Chrissy AmphlettChrissy AmphlettPaziņa25.10.195921.04.2013
        158Eric CarrEric CarrPaziņa12.07.195024.11.1991
        159John Lee HookerJohn Lee HookerPaziņa22.08.191721.06.2001
        160Tupaks  ŠakursTupaks ŠakursPaziņa16.06.197113.09.1996
        161Tony WilliamsTony WilliamsPaziņa12.12.194523.02.1997
        162Pīters BērensPīters BērensPaziņa04.09.194711.05.2016
        163Ravi ŠankarsRavi ŠankarsPaziņa07.04.192011.12.2012
        164Brian DavisonBrian DavisonPaziņa25.05.194215.04.2008
        165DalidaDalidaPaziņa17.01.193303.05.1987
        166Bernie WorrellBernie WorrellPaziņa19.04.194424.06.2016
        167Violetta VillasVioletta VillasPaziņa10.06.193805.12.2011
        168Joe StrummerJoe StrummerPaziņa21.08.195222.12.2002
        169Čārlijs  HeidensČārlijs HeidensPaziņa06.08.193711.07.2014
        170Alans  RikmansAlans RikmansPaziņa21.02.194614.01.2016
        171Rejs ČārlzsRejs ČārlzsPaziņa23.09.193010.06.2004
        172Nancy Laura SpungenNancy Laura SpungenPaziņa27.02.195812.10.1978
        173Greg  RidleyGreg RidleyPaziņa23.10.194719.11.2003
        174Garijs MūrsGarijs MūrsPaziņa04.04.195206.02.2011
        175Papa  DžonsPapa DžonsPaziņa30.08.193518.03.2001
        176Guy BéartGuy BéartPaziņa16.07.193016.09.2015
        177Roberts HetfildsRoberts HetfildsPaziņa10.08.194005.11.2003
        178Pat DiNizioPat DiNizioPaziņa12.10.195512.12.2017
        179Dee Dee RamoneDee Dee RamonePaziņa18.09.195105.06.2002
        180Guillaume B. DecherfGuillaume B. DecherfPaziņa13.11.2015
        181Dave SwarbrickDave SwarbrickPaziņa05.04.194103.06.2016
        182Mel  PowellMel PowellPaziņa12.02.192324.04.1998
        183Nets Kings KolsNets Kings KolsPaziņa17.03.191915.02.1965
        184Boz BurrellBoz BurrellPaziņa01.08.194621.09.2006
        185Larry YoungLarry YoungPaziņa07.10.194030.03.1978
        186Džons PīlsDžons PīlsPaziņa30.08.193925.10.2004
        187Earl PalmerEarl PalmerPaziņa25.10.192419.09.2008
        188Eddy LouissEddy LouissPaziņa02.05.194130.06.2015
        189Glens KorniksGlens KorniksPaziņa23.04.194728.08.2014

        Nav norādīti notikumi

        Birkas