Džims Rodfords

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
07.07.1941
Miršanas datums:
20.01.2018
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Džeims Valters Rodfords
Papildu vārdi:
Jim Rodford, James Walter Rodford, Walter Rodford, Джим Родфорд, Уолтер, Джеймс Валтер Родфорд
Kategorijas:
Muzikants, mūziķis, Rokmūziķis, Ģitārists
Tautība:
 anglis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Angļu basģitārists, kurš spēlējis skojošās grupās:

  • The Kinks
  • The Swinging Blue Jeans
  • Argent
  • the Zombies
  • The Kast Off Kink

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Renato CarosoneRenato CarosonePaziņa03.01.192020.05.2001
        2Bob WelchBob WelchPaziņa31.08.194507.06.2012
        3Steve  StrangeSteve StrangePaziņa28.05.195912.02.2015
        4Paco de LucíaPaco de LucíaPaziņa21.12.194726.02.2014
        5Malkoms  MakLarensMalkoms MakLarensPaziņa22.01.194608.04.2010
        6Chi ChengChi ChengPaziņa15.07.197013.04.2013
        7Eimija VainhausaEimija VainhausaPaziņa14.09.198323.07.2011
        8NikoNikoPaziņa16.10.193818.07.1988
        9Džons LenonsDžons LenonsPaziņa09.10.194008.12.1980
        10Stan FrebergStan FrebergPaziņa07.08.192607.04.2015
        11Čaks BerijsČaks BerijsPaziņa18.10.192618.03.2017
        12Jim HallJim HallPaziņa04.12.193010.12.2013
        13Džeks  BrjūssDžeks BrjūssPaziņa14.05.194325.10.2014
        14Waldemar LechWaldemar LechPaziņa00.00.195913.12.2016
        15Džons  EntvislsDžons EntvislsPaziņa09.10.194427.06.2002
        16Cozy PowellCozy PowellPaziņa29.12.194705.04.1998
        17Sids VišessSids VišessPaziņa10.05.195702.02.1979
        18Nash  the SlashNash the SlashPaziņa26.03.194810.05.2014
        19Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsPaziņa29.08.195825.06.2009
        20Deivids KesidijsDeivids KesidijsPaziņa12.04.195019.11.2017
        21Fredijs MerkūrijsFredijs MerkūrijsPaziņa05.09.194624.11.1991
        22B. J. WilsonB. J. WilsonPaziņa18.03.194708.10.1990
        23Djūks  ElingtonsDjūks ElingtonsPaziņa29.04.189924.05.1974
        24Frensa  GallaFrensa GallaPaziņa09.10.194707.01.2018
        25Roy  BuchananRoy BuchananPaziņa23.09.193914.08.1988
        26Sławomir WysockiSławomir WysockiPaziņa22.12.195725.03.2003
        27Lū RīdsLū RīdsPaziņa02.03.194227.10.2013
        28Gábor  SzabóGábor SzabóPaziņa08.03.193628.02.1982
        29Kīts EmersonsKīts EmersonsPaziņa02.11.194411.03.2016
        30Malcolm Mitchell   YoungMalcolm Mitchell YoungPaziņa06.01.195318.11.2017
        31Sids BarretsSids BarretsPaziņa06.01.194607.07.2006
        32Dennis FrederiksenDennis FrederiksenPaziņa15.05.195118.01.2014
        33Dave  CloudDave CloudPaziņa03.08.195618.02.2015
        34Deivids  BovijsDeivids BovijsPaziņa08.01.194710.01.2016
        35Tommy BolinTommy BolinPaziņa01.08.195104.12.1976
        36Gary RichrathGary RichrathPaziņa18.10.194913.09.2015
        37Chrissy AmphlettChrissy AmphlettPaziņa25.10.195921.04.2013
        38Ross HannafordRoss HannafordPaziņa01.12.195008.03.2016
        39Tony WilliamsTony WilliamsPaziņa12.12.194523.02.1997
        40Yosi PiamentaYosi PiamentaPaziņa29.11.195123.08.2015
        41Džordžs HarisonsDžordžs HarisonsPaziņa25.02.194329.11.2001
        42Screamin' Jay HawkinsScreamin' Jay HawkinsPaziņa18.07.192912.02.2000
        43Džonijs KešsDžonijs KešsPaziņa26.02.193212.09.2003
        44Eric CarrEric CarrPaziņa12.07.195024.11.1991
        45Allan  HoldsworthAllan HoldsworthPaziņa06.08.194616.04.2017
        46Stéphane GrappelliStéphane GrappelliPaziņa26.01.190801.12.1997
        47Johnny WinterJohnny WinterPaziņa23.02.194416.07.2014
        48Gary  DriscollGary DriscollPaziņa18.04.194608.06.1987
        49Keith RelfKeith RelfPaziņa22.03.194314.05.1976
        50Jaco PastoriusJaco PastoriusPaziņa01.12.195121.09.1987
        51Toms  FogertijsToms FogertijsPaziņa09.11.194106.09.1990
        52Randy  RhoadsRandy RhoadsPaziņa06.12.195619.03.1982
        53Džimijs HendrikssDžimijs HendrikssPaziņa27.11.194218.09.1970
        54Mike PorcaroMike PorcaroPaziņa29.05.195515.03.2015
        55Keits MūnsKeits MūnsPaziņa23.08.194607.09.1978
        56Ari UpAri UpPaziņa17.01.196220.10.2010
        57Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        58Boomer CastlemanBoomer CastlemanPaziņa18.07.194501.09.2015
        59Rejs ManzareksRejs ManzareksPaziņa12.02.193920.05.2013
        60Stjuarts  SatklifsStjuarts SatklifsPaziņa23.06.194010.04.1962
        61Belle  GunnessBelle GunnessPaziņa11.11.185928.04.1931
        62Daevid AllenDaevid AllenPaziņa13.01.193813.03.2015
        63Gypie MayoGypie MayoPaziņa24.07.195123.10.2013
        64Gene VincentGene VincentPaziņa11.02.193512.10.1971
        65Čārlijs PārkersČārlijs PārkersPaziņa29.08.192012.03.1955
        66Patrick GowersPatrick GowersPaziņa05.05.193630.12.2014
        67Džeims BraunsDžeims BraunsPaziņa03.05.193325.12.2006
        68Elvins  StārdastsElvins StārdastsPaziņa27.09.194223.10.2014
        69Moriss GibssMoriss GibssPaziņa22.12.194912.01.2003
        70Joe StrummerJoe StrummerPaziņa21.08.195222.12.2002
        71Bobs MārlijsBobs MārlijsPaziņa06.02.194511.05.1981
        72Rick  RosasRick RosasPaziņa10.09.194906.11.2014
        73Randy CaliforniaRandy CaliforniaPaziņa20.02.195102.01.1997
        74Ray PriceRay PricePaziņa12.01.192616.12.2013
        75Roland DyensRoland DyensPaziņa19.10.195529.10.2016
        76Leon  WilkesonLeon WilkesonPaziņa02.04.195227.07.2001
        77Jackie LomaxJackie LomaxPaziņa10.05.194415.09.2013
        78Radics BélaRadics BélaPaziņa06.02.194618.10.1982
        79Rory  GallagherRory GallagherPaziņa02.03.194814.06.1995
        80Džons VettonsDžons VettonsPaziņa12.06.194931.01.2017
        81John RenbournJohn RenbournPaziņa08.08.194426.03.2015
        82Kreigs  GrabersKreigs GrabersPaziņa22.06.195105.05.2015
        83Harry  NilssonHarry NilssonPaziņa15.06.194115.01.1994
        84Glens KembelsGlens KembelsPaziņa22.04.193608.08.2017
        85Braiens DžonsBraiens DžonsPaziņa28.02.194203.07.1969
        86Ornets KolmensOrnets KolmensPaziņa09.03.193011.06.2015
        87B. B.  KingsB. B. KingsPaziņa16.09.192514.05.2015
        88Long John  BaldryLong John BaldryPaziņa12.01.194121.07.2005
        89Kriss  SkvairsKriss SkvairsPaziņa04.03.194828.06.2015
        90Sylvia RobinsonSylvia RobinsonPaziņa06.03.193629.09.2011
        91Gregs LeiksGregs LeiksPaziņa10.11.194706.12.2016
        92Phil BaheuxPhil BaheuxPaziņa01.01.196810.08.2013
        93Kacey JonesKacey JonesPaziņa27.04.195001.09.2016
        94Dave SwarbrickDave SwarbrickPaziņa05.04.194103.06.2016
        95Dieter MoebiusDieter MoebiusPaziņa16.01.194420.07.2015
        96Buddy RichBuddy RichPaziņa30.09.191702.04.1987
        97Johnny ThundersJohnny ThundersPaziņa15.07.195223.04.1991
        98Fats  DominoFats DominoPaziņa26.02.192824.10.2017
        99Billy PrestonBilly PrestonPaziņa02.09.194606.06.2006
        100Dee MurrayDee MurrayPaziņa03.04.194616.01.1992
        101Billy  PowellBilly PowellPaziņa03.06.195228.01.2009
        102Boz BurrellBoz BurrellPaziņa01.08.194621.09.2006
        103Marvin RainwaterMarvin RainwaterPaziņa02.07.192517.09.2013
        104Bobijs PārkersBobijs PārkersPaziņa00.08.193702.11.2013
        105Kurts KobeinsKurts KobeinsPaziņa20.02.196705.04.1994
        106Cliff BurtonCliff BurtonPaziņa10.02.196227.09.1986
        107Richard CoughlanRichard CoughlanPaziņa02.09.194701.12.2013
        108Steve  MarriottSteve MarriottPaziņa30.01.194720.04.1991
        109Lucien  ClergueLucien ClerguePaziņa14.08.193415.11.2014
        110Manitas de  PlataManitas de PlataPaziņa07.08.192105.11.2014
        111Pierre  MoerlenPierre MoerlenPaziņa23.10.195203.05.2005
        112Pīters BenkssPīters BenkssPaziņa15.07.194707.03.2013
        113Style  ScottStyle ScottPaziņa11.10.2014
        114Dee Dee RamoneDee Dee RamonePaziņa18.09.195105.06.2002
        115Phil HarrisPhil HarrisPaziņa24.06.190411.08.1995
        116Paul KossoffPaul KossoffPaziņa14.09.195019.03.1976
        117Benijs GudmensBenijs GudmensPaziņa30.05.190913.06.1986
        118Rushton MoreveRushton MorevePaziņa06.11.194801.07.1981
        119Martin MilnerMartin MilnerPaziņa28.12.193106.09.2015
        120Garijs MūrsGarijs MūrsPaziņa04.04.195206.02.2011
        121Scott WeilandScott WeilandPaziņa27.10.196703.12.2015
        122Pat DiNizioPat DiNizioPaziņa12.10.195512.12.2017
        123Gene KrupaGene KrupaPaziņa15.01.190916.10.1973
        124Грэм ПарсонсГрэм ПарсонсPaziņa05.11.194619.09.1973
        125Maurice ChevitMaurice ChevitPaziņa31.10.192302.07.2012
        126James Charles MarshallJames Charles MarshallPaziņa29.07.192305.04.2012
        127Badijs HolijsBadijs HolijsPaziņa07.09.193603.02.1959
        128Pols DesmondsPols DesmondsPaziņa25.11.192430.05.1977
        129Džo KokersDžo KokersPaziņa20.05.194422.12.2014
        130Čārlijs  HeidensČārlijs HeidensPaziņa06.08.193711.07.2014
        131Džons LordsDžons LordsPaziņa09.06.194116.07.2012
        132Dick WagnerDick WagnerPaziņa14.12.194230.07.2014
        133Endijs GibbsEndijs GibbsPaziņa05.03.195810.03.1988
        134Kenny WheelerKenny WheelerPaziņa14.01.193018.09.2014
        135Frenks ZapaFrenks ZapaPaziņa21.12.194004.12.1993
        136Little Jimmy DickensLittle Jimmy DickensPaziņa19.12.192002.01.2015
        137Marks BolansMarks BolansPaziņa30.09.194716.09.1977
        138J. J. CaleJ. J. CalePaziņa05.12.193826.07.2013

        Nav norādīti notikumi

        Birkas