Egīls Cīrulis

Dzimšanas datums:
00.00.1958
Miršanas datums:
18.04.1992
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

Egīls Cīrulis - Mācījies Rīgas 6.vidusskolā (klases audzinātāja - Rasma Kleinberga)

Avoti: Rīgas dome

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Visvaldis AlksnisVisvaldis AlksnisSkolasbiedrs00.00.1957
        2
        Indulis FrancisSkolasbiedrs00.00.196115.05.1975
        3Andris ZvaigzneAndris ZvaigzneSkolasbiedrs00.00.195621.06.1975
        4Andris AuziņšAndris AuziņšSkolasbiedrs08.06.195727.04.2007
        5Una GoldbergaUna GoldbergaSkolasbiedrs11.07.195716.08.2002
        6Baiba VeinbergaBaiba VeinbergaSkolasbiedrs16.05.195730.01.2015
        7Skaidrīte ApineSkaidrīte ApineSkolotājs03.12.192605.03.2018
        8Rasma  KleinbergaRasma KleinbergaSkolotājs16.12.192810.10.2007

        Nav norādīti notikumi

        Birkas