Elizabete Stērste

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
27.08.1854
Miršanas datums:
01.03.1936
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Ieviņa
Kategorijas:
Mājsaimniece
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Zaļenieki, Zaļenieku jeb Luterāņu Zaļās draudzes kapi

Andreja Stērstes sieva, Elzas Stērstes māte.

Dzimusi Vecpiebalgas Nauriņos, saimnieku Ieviņu ģimenē.

Mācijusies Ilzenberga vadītā skolā Liezerē, kā arī pie mācītāja Dēbnera.

Izvadīta no Sv. Annas draudzes Jelgavā, apglabāta Zaļenieku kapos.

Avoti: news.lv

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Anna IeviņaAnna IeviņaMāte05.03.182922.04.1907
        2Pēteris StērstePēteris StērsteDēls08.09.189320.03.1976
        3
        Andrejs Tālivaldis StērsteDēls
        4Marija BirznieksMarija BirznieksMeita18.10.189004.01.1922
        5Aleksandra SpekkeAleksandra SpekkeMeita00.00.188900.00.1983
        6Helēna Stērste BirznieksHelēna Stērste BirznieksMeita02.03.188802.06.1958
        7Elza StērsteElza StērsteMeita18.03.188519.04.1976
        8Andrejs StērsteAndrejs StērsteVīrs04.10.185321.02.1921
        9Arnolds SpekkeArnolds SpekkeZnots14.06.188727.07.1972
        10Pauls BirznieksPauls BirznieksZnots29.10.189105.03.1966
        11Edvarts VirzaEdvarts VirzaZnots27.12.188301.03.1940
        12Andrejs BirznieksAndrejs BirznieksMazdēls03.07.1941
        13Andrejs SpekkeAndrejs SpekkeMazdēls14.05.191528.03.1984
        14
        Ilga BirznieceMazmeita00.00.191900.00.2012
        15Vija Spekke de SacoVija Spekke de SacoMazmeita04.12.192219.12.2016
        16Amarillis LieknaAmarillis LieknaMazmeita14.08.192100.00.2004
        17Dagnija Stērste PerkinsDagnija Stērste PerkinsMazmazmeita28.09.194520.09.2000

        Nav norādīti notikumi

        Birkas