Gaidis Vanags

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
21.04.1938
Miršanas datums:
05.02.2005
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Krimūnu pagasts, Glūdas kapsēta

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Dagnija VanagaDagnija VanagaSieva10.12.194229.02.2008
        2Guntis VanagsGuntis VanagsRadinieks26.03.194104.04.1980
        3Vilma VanagaVilma VanagaRadinieks00.10.190513.05.1975
        4Viesturs VanagsViesturs VanagsRadinieks31.08.192804.10.1954
        5Juris VanagsJuris VanagsRadinieks11.03.190226.03.1966
        6Māris VanagsMāris VanagsRadinieks03.02.1933

        Nav norādīti notikumi

        Birkas