Ieva Rode

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:

Miršanas datums:

Tēva vārds:
Kāris
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Strauberga
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Kārlis StraubergsKārlis StraubergsTēvs14.06.189010.08.1962
        2Zenta Elīze StraubergsZenta Elīze StraubergsMāte03.06.190102.01.1964
        3Andrejs StraubergsAndrejs StraubergsBrālis20.03.193204.12.2012
        4Jānis StraubergsJānis StraubergsBrālis22.05.193011.05.2016
        5Ludis StraubergsLudis StraubergsBrālis27.05.193306.01.2008
        6Gunārs RodeGunārs RodeVīrs08.09.193409.03.2008
        7Jānis  StraubergsJānis StraubergsOnkulis24.11.188629.04.1952
        8Veronika RodeVeronika RodeSievas/vīra māte15.07.190731.10.1987
        9Jānis StraubergsJānis StraubergsVectēvs19.09.185920.07.1936
        10Amālija StraubergsAmālija StraubergsVecāmāte17.02.186522.07.1936
        11Anna StraubergsAnna StraubergsVecvecmāte22.04.1880

        Nav norādīti notikumi

        Birkas