Ivars Kress

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1942
Miršanas datums:
00.00.2008
Tēva vārds:
Eduards
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists, Tiesnesis
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Beidzis Rīgas 3.vidusskolu (1961.g.), Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti.

Basketbols bija viņa aizraušanās, spēlēja, bija tiesnesis u.c.amatos.

Otrā sieva - basketboliste Inita Kresa, dz. Rītiņa

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDraugs, Darba biedrs00.00.195125.09.1992
        2
        Heronims GreitānsDarba biedrs04.11.193130.09.2004
        3Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        4Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        5Jānis RozenbergsJānis RozenbergsDarba biedrs16.04.193616.03.2012
        6Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        7Aivars NiedreAivars NiedreDarba biedrs29.01.193115.01.2018
        8Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        9Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        10Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        11Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        12Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        13Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        14Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        15Zigurds KrastiņšZigurds KrastiņšDarba biedrs17.07.196202.10.2018

        Nav norādīti notikumi

        Birkas