Žaklīna Onasis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
28.07.1929
Miršanas datums:
19.05.1994
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Bouvier
Papildu vārdi:
Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis
Kapsēta:
Ārlingtonas nacionālā kapsēta

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis (28 jūlijs 1929 - 19 maijs 1994) bija 35. ASV  Prezidenta Džona Kenedija sieva ; 

ASV pirmā lēdija no 1961. līdz 1963 . 

Viņa vēlāk apprecējās ar Grieķijas kuģniecības magnātu Aristoteli Onassis no (1968 līdz viņa nāvei 1975).

Pēdējos divdesmit gadus bija veiksmīga grāmatu redaktore. Viņu atceras par viņas ieguldījumu mākslas un arhitektūras saglabāšanas aktivitātēm,  kā arī viņas stilu, eleganci  un iejūtību. Vīra JFK prezidentūras laikā kļuva ne tikai par ASV, bet pasaules modes ikonu.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1John Vernou Bouvier IIIJohn Vernou Bouvier IIITēvs19.05.189103.08.1957
        2Janet Lee BouvierJanet Lee BouvierMāte03.12.190722.07.1989
        3John Fitzgerald Kennedy, Jr.John Fitzgerald Kennedy, Jr.Dēls25.11.196016.07.1999
        4Lee RadziwillLee RadziwillMāsa03.03.1933
        5Džons Fitdžeralds KenedijsDžons Fitdžeralds KenedijsVīrs29.05.191722.11.1963
        6Aristoteles OnassisAristoteles OnassisVīrs15.01.190615.03.1975
        7Džozefs Patriks Kenedijs vecākaisDžozefs Patriks Kenedijs vecākaisSievas/vīra tēvs06.09.188818.11.1969
        8Rose KennedyRose KennedySievas/vīra māte22.07.189022.01.1995
        9Ketlina KenedijaKetlina KenedijaSvaine20.02.192013.05.1948
        10Patricia  KennedyPatricia KennedySvaine06.05.192417.09.2006
        11Rosemary KennedyRosemary KennedySvaine13.09.191807.01.2005
        12Eunice ShriverEunice ShriverSvaine10.07.192111.08.2009
        13Roberts KennedijsRoberts KennedijsSvainis20.11.192506.06.1968
        14Joe Kennedy Jr.Joe Kennedy Jr.Svainis25.07.191512.08.1944
        15Edvards  KenedijsEdvards KenedijsSvainis22.02.193225.08.2009
        16Prince Stanisław Albrecht  RadziwiłłPrince Stanisław Albrecht RadziwiłłSvainis21.07.191427.07.1976
        17Oleg  CassiniOleg CassiniPartneris, Draugs11.04.191317.03.2006
        18Gors VidālsGors VidālsAttāls radinieks03.10.192531.07.2012
        19Rudolf  NureyevRudolf NureyevDraugs17.03.193806.01.1993
        20Frenks SinatraFrenks SinatraDraugs12.12.191514.05.1998
        21Hubert de GivenchyHubert de GivenchyDraugs21.02.192710.03.2018
        22Nensija ReiganaNensija ReiganaPaziņa06.07.192106.03.2016
        23Koko ŠaneleKoko ŠanelePaziņa19.08.188310.01.1971
        24Oskars  la RentaOskars la RentaPaziņa22.07.193220.07.2014
        25Billijs  GreiemsBillijs GreiemsPaziņa07.11.191821.02.2018
        26Diāna VrīlendaDiāna VrīlendaPaziņa29.09.190322.08.1989
        27Henry Francis du PontHenry Francis du PontPaziņa27.05.188011.04.1969
        28Earl  WarrenEarl WarrenPaziņa19.03.189109.07.1974
        29Trūmens KapoteTrūmens KapotePaziņa30.09.192425.08.1984
        30Jānis Pāvils IIJānis Pāvils IIPaziņa18.05.192002.04.2005
        31Mamie EisenhowerMamie EisenhowerPaziņa14.11.189601.11.1979
        32Džena HuksaDžena HuksaPaziņa23.04.195709.10.2014
        33Jim GarrisonJim GarrisonPaziņa20.11.192121.10.1992
        34Pearl BaileyPearl BaileyPaziņa29.03.191817.08.1990
        35Lem  JohnsLem JohnsPaziņa00.00.192510.05.2014
        36Barbara  Pīrsa BušaBarbara Pīrsa BušaPaziņa08.06.192517.04.2018
        37Robert  DrewRobert DrewPaziņa15.02.192430.07.2014
        38Richard  LeacockRichard LeacockPaziņa18.07.192123.03.2011
        39Art ShayArt ShayPaziņa31.03.192228.04.2018
        Birkas