Žaklīna Onasis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
28.07.1929
Miršanas datums:
19.05.1994
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Bouvier
Papildu vārdi:
Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis
Kapsēta:
Ārlingtonas nacionālā kapsēta

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis (28 jūlijs 1929 - 19 maijs 1994) bija 35. ASV  Prezidenta Džona Kenedija sieva ; 

ASV pirmā lēdija no 1961. līdz 1963 . 

Viņa vēlāk apprecējās ar Grieķijas kuģniecības magnātu Aristoteli Onassis no (1968 līdz viņa nāvei 1975).

Pēdējos divdesmit gadus bija veiksmīga grāmatu redaktore. Viņu atceras par viņas ieguldījumu mākslas un arhitektūras saglabāšanas aktivitātēm,  kā arī viņas stilu, eleganci  un iejūtību. Vīra JFK prezidentūras laikā kļuva ne tikai par ASV, bet pasaules modes ikonu.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1John Vernou Bouvier IIIJohn Vernou Bouvier IIITēvs19.05.189103.08.1957
        2Janet Lee BouvierJanet Lee BouvierMāte03.12.190722.07.1989
        3John Fitzgerald Kennedy, Jr.John Fitzgerald Kennedy, Jr.Dēls25.11.196016.07.1999
        4Lee RadziwillLee RadziwillMāsa03.03.1933
        5Aristoteles OnassisAristoteles OnassisVīrs15.01.190615.03.1975
        6Džons Fitdžeralds KenedijsDžons Fitdžeralds KenedijsVīrs29.05.191722.11.1963
        7Džozefs Patriks Kenedijs vecākaisDžozefs Patriks Kenedijs vecākaisSievas/vīra tēvs06.09.188818.11.1969
        8Rose KennedyRose KennedySievas/vīra māte22.07.189022.01.1995
        9Eunice ShriverEunice ShriverSvaine10.07.192111.08.2009
        10Patricia  KennedyPatricia KennedySvaine06.05.192417.09.2006
        11Ketlina KenedijaKetlina KenedijaSvaine20.02.192013.05.1948
        12Rosemary KennedyRosemary KennedySvaine13.09.191807.01.2005
        13Prince Stanisław Albrecht  RadziwiłłPrince Stanisław Albrecht RadziwiłłSvainis21.07.191427.07.1976
        14Edvards  KenedijsEdvards KenedijsSvainis22.02.193225.08.2009
        15Joe Kennedy Jr.Joe Kennedy Jr.Svainis25.07.191512.08.1944
        16Roberts KennedijsRoberts KennedijsSvainis20.11.192506.06.1968
        17Oleg  CassiniOleg CassiniPartneris, Draugs11.04.191317.03.2006
        18Gors VidālsGors VidālsAttāls radinieks03.10.192531.07.2012
        19Януш  РадзивиллЯнуш РадзивиллAttāls radinieks03.09.188004.10.1967
        20
        Анна Мария ЛюбомирскаяAttāls radinieks09.10.188216.02.1947
        21Rudolf  NureyevRudolf NureyevDraugs17.03.193806.01.1993
        22Frenks SinatraFrenks SinatraDraugs12.12.191514.05.1998
        23Hubert de GivenchyHubert de GivenchyDraugs21.02.192710.03.2018
        24Diāna VrīlendaDiāna VrīlendaPaziņa29.09.190322.08.1989
        25Richard  LeacockRichard LeacockPaziņa18.07.192123.03.2011
        26Billijs  GreiemsBillijs GreiemsPaziņa07.11.191821.02.2018
        27Lem  JohnsLem JohnsPaziņa00.00.192510.05.2014
        28Koko ŠaneleKoko ŠanelePaziņa19.08.188310.01.1971
        29Trūmens KapoteTrūmens KapotePaziņa30.09.192425.08.1984
        30Jānis Pāvils IIJānis Pāvils IIPaziņa18.05.192002.04.2005
        31Robert  DrewRobert DrewPaziņa15.02.192430.07.2014
        32Džena HuksaDžena HuksaPaziņa23.04.195709.10.2014
        33Art ShayArt ShayPaziņa31.03.192228.04.2018
        34Pearl BaileyPearl BaileyPaziņa29.03.191817.08.1990
        35Jim GarrisonJim GarrisonPaziņa20.11.192121.10.1992
        36Mamie EisenhowerMamie EisenhowerPaziņa14.11.189601.11.1979
        37Earl  WarrenEarl WarrenPaziņa19.03.189109.07.1974
        38Barbara  Pīrsa BušaBarbara Pīrsa BušaPaziņa08.06.192517.04.2018
        39Henry Francis du PontHenry Francis du PontPaziņa27.05.188011.04.1969
        40Džons MakeinsDžons MakeinsPaziņa29.08.193625.08.2018
        41Oskars  la RentaOskars la RentaPaziņa22.07.193220.07.2014
        42Nensija ReiganaNensija ReiganaPaziņa06.07.192106.03.2016
        Birkas