Žaklīna Onasis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
28.07.1929
Miršanas datums:
19.05.1994
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Bouvier
Papildu vārdi:
Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis
Kapsēta:
Ārlingtonas nacionālā kapsēta

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis (28 jūlijs 1929 - 19 maijs 1994) bija 35. ASV  Prezidenta Džona Kenedija sieva ;  ASV pirmā lēdija no 1961. līdz 1963 . Viņa vēlāk apprecējās ar Grieķijas kuģniecības magnātu Aristoteli Onassis no (1968 līdz viņa nāvei 1975). Pēdējos divdesmit gadus bija veiksmīga grāmatu redaktore. Viņu atceras par viņas ieguldījumu mākslas un arhitektūras saglabāšanas aktivitātēm,  kā arī viņas stilu, eleganci  un iejūtību.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1John Fitzgerald Kennedy, Jr.John Fitzgerald Kennedy, Jr.Dēls25.11.196016.07.1999
        2
        Lee RadziwillMāsa03.03.1933
        3Džons Fitdžeralds KenedijsDžons Fitdžeralds KenedijsVīrs29.05.191722.11.1963
        4Aristoteles OnassisAristoteles OnassisVīrs15.01.190615.03.1975
        5Džozefs Patriks Kenedijs vecākaisDžozefs Patriks Kenedijs vecākaisSievas/vīra tēvs06.09.188818.11.1969
        6Rose KennedyRose KennedySievas/vīra māte22.07.189022.01.1995
        7Rosemary KennedyRosemary KennedySvaine13.09.191807.01.2005
        8Patricia  KennedyPatricia KennedySvaine06.05.192417.09.2006
        9Eunice ShriverEunice ShriverSvaine10.07.192111.08.2009
        10Ketlina KenedijaKetlina KenedijaSvaine20.02.192013.05.1948
        11Edvards  KenedijsEdvards KenedijsSvainis22.02.193225.08.2009
        12Roberts KennedijsRoberts KennedijsSvainis20.11.192506.06.1968
        13Joe Kennedy Jr.Joe Kennedy Jr.Svainis25.07.191512.08.1944
        14Oleg  CassiniOleg CassiniPartneris, Draugs11.04.191317.03.2006
        15Gors VidālsGors VidālsAttāls radinieks03.10.192531.07.2012
        16Rudolf  NureyevRudolf NureyevDraugs17.03.193806.01.1993
        17Frenks SinatraFrenks SinatraDraugs12.12.191514.05.1998
        18Koko ŠaneleKoko ŠanelePaziņa19.08.188310.01.1971
        19Mamie EisenhowerMamie EisenhowerPaziņa14.11.189601.11.1979
        20Robert  DrewRobert DrewPaziņa15.02.192430.07.2014
        21Nensija ReiganaNensija ReiganaPaziņa06.07.192106.03.2016
        22Richard  LeacockRichard LeacockPaziņa18.07.192123.03.2011
        23Diāna VrīlendaDiāna VrīlendaPaziņa29.09.190322.08.1989
        24Oskars  la RentaOskars la RentaPaziņa22.07.193220.07.2014
        25Trūmens KapoteTrūmens KapotePaziņa30.09.192425.08.1984
        26Lem  JohnsLem JohnsPaziņa00.00.192510.05.2014
        Birkas