Jānis Ivanelis

Dzimšanas datums:
00.00.1957
Miršanas datums:

Kategorijas:
Nozieguma upuris
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Mācījās Rīgas 6.vidusskolā, klasesaudzinātāja - no 5.līdz 8.klasei - Rasma Kleinberga.

Dzīvoja Avotu ielā, pretī slimnīcai - "Sarkanais krusts".

Pēc 8. klases mācījās Pārtikas tirdzniecības darbinieku arodskolā, kur apguva pavāra profesiju.

Aizgāja bojā traģiski. Avotu ielā nezināmas personas veica uzbrukumu un no gūtajiem ievainojumiem Jānis mira.

Vietas

Bildes Nosaukums Saites No Līdz Apraksts Valodas
1Rīgas 6.vidusskolaRīgas 6.vidusskolanav precizētaen, fr, lv

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Visvaldis AlksnisVisvaldis AlksnisSkolasbiedrs00.00.1957
        2Baiba VeinbergaBaiba VeinbergaSkolasbiedrs16.05.195730.01.2015
        3Una GoldbergaUna GoldbergaSkolasbiedrs11.07.195716.08.2002
        4Andris AuziņšAndris AuziņšSkolasbiedrs08.06.195727.04.2007
        5Gaida DombrovskaGaida DombrovskaSkolotājs10.10.192313.09.1994
        6Skaidrīte ApineSkaidrīte ApineSkolotājs03.12.192605.03.2018
        7Rasma  KleinbergaRasma KleinbergaSkolotājs16.12.192810.10.2007

        Nav norādīti notikumi

        Birkas