Rasma Kleinberga

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
16.12.1928
Miršanas datums:
10.10.2007
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Auziņa
Kategorijas:
Pedagogs, skolotājs, Vēsturnieks
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Rasma Kleinberga (Auziņa) - izcila vēstures skolotāja, ilgus gadus strādājusi Rīgas 6.vidusskolā.

Vecāki :

Kārlis Auziņš

Anna Auziņa

vīrs - Edvīns Kleinbergs

meita - Edīte

mazmeita - Anna

 

Vietas

Bildes Nosaukums Saites No Līdz Apraksts Valodas
1Rīgas 6.vidusskolaRīgas 6.vidusskolastrādājisen, fr, lv

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Kārlis AuziņšTēvs
        2
        Anna AuziņaMāte
        3
        Edvīns KleinbergsVīrs
        4
        Voldemārs OzoliņšSvainis14.12.192705.06.2001
        5Alvīne GruntmaneAlvīne GruntmaneDarba biedrs
        6Juris AnsviesulisJuris AnsviesulisDarba biedrs01.05.191913.10.2007
        7
        Ligita Ināra RežaisDarba biedrs20.03.192911.05.2014
        8Skaidrīte ApineSkaidrīte ApineDarba biedrs05.03.2018
        9Jānis SkujaJānis SkujaDarba biedrs27.12.192718.12.2016
        10Gaida DombrovskaGaida DombrovskaDarba biedrs10.10.192313.09.1994
        11Līvija VoldajenkoLīvija VoldajenkoPaziņa19.02.192318.01.2013
        12Anna BorovkovaAnna BorovkovaPaziņa01.10.191804.12.2002
        13Andris AuziņšAndris AuziņšStudents08.06.195727.04.2007
        14Una GoldbergaUna GoldbergaStudents11.07.195716.08.2002
        15
        Jānis IvanelisStudents00.00.1957
        16Visvaldis AlksnisVisvaldis AlksnisStudents00.00.1957
        17
        Indulis FrancisStudents00.00.196115.05.1975
        18Baiba VeinbergaBaiba VeinbergaStudents16.05.195730.01.2015
        19
        Egīls CīrulisStudents00.00.195818.04.1992
        20Andris ZvaigzneAndris ZvaigzneStudents00.00.195621.06.1975

        Nav norādīti notikumi

        Birkas