Tairons Pauers

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
05.05.1914
Miršanas datums:
15.11.1958
Papildu vārdi:
Tyrone Power, Тайрон Пауэр мл., Тайрон Эдмунд Пауэр мл., Tairons Edmunds Pauers jaun., , Tyrone Edmund Power, Jr., Tyrone Edmund Power, Jr.
Kategorijas:
Aktieris
Kapsēta:
«Hollywood Forever», Los Andželosa

Tairons Edmunds Pauers juniors (angļu: Tyrone Edmund Power, Jr.; dzimis 1914. gada 5. maijā, miris 1958. gada 15. novembrī) bija amerikāņu kino un teātra aktieris. Pazīstams kā aktieris romantiskās Holivudas filmās 20. gadsimta 30. - 50. gados, kā The Mark of Zorro (1940), Blood and Sand (1941), The Black Swan (1942), Captain from Castile (1947), The Black Rose (1950).

Tairona Pauela meita Romina Pauera ir pazīstama dziedātāja. Miris ar infarktu uzņemšanas laikā.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Deborah Ann MinardosSieva03.04.2006
        2AnnabellaAnnabellaSieva14.07.190718.09.1996
        3Linda KristianaLinda KristianaSieva13.11.192322.07.2011
        4Ariadna WelterAriadna WelterSvaine29.06.193013.12.1998
        5Gene  TierneyGene TierneyPartneris19.11.192006.11.1991
        6Michael RennieMichael RennieDarba biedrs25.08.190910.06.1971
        7Robert BarratRobert BarratDarba biedrs10.07.188907.01.1970
        8Dorothy  LamourDorothy LamourDarba biedrs10.12.191422.09.1996
        9Coleen GrayColeen GrayDarba biedrs23.10.192203.08.2015
        10Joseph SchildkrautJoseph SchildkrautDarba biedrs22.03.189621.01.1964
        11Hildegard  KnefHildegard KnefDarba biedrs28.12.192501.02.2002
        12Alice FayeAlice FayeDarba biedrs05.05.191509.05.1998
        13Montagu LoveMontagu LoveDarba biedrs15.03.187717.05.1943
        14Linda DarnellLinda DarnellDarba biedrs16.10.192310.04.1965
        15Arthur Hornblow, Jr.Arthur Hornblow, Jr.Darba biedrs15.03.189317.07.1976
        16Jayne MeadowsJayne MeadowsDarba biedrs27.09.191926.04.2015
        17Marc LawrenceMarc LawrenceDarba biedrs17.02.191028.11.2005
        18W. S.  Van DykeW. S. Van DykeDarba biedrs21.03.188905.02.1943
        19Frances FarmerFrances FarmerDarba biedrs19.09.191301.08.1970
        20Dorisa  DejaDorisa DejaDarba biedrs03.04.192213.05.2019
        21Mary AstorMary AstorDarba biedrs03.05.190625.09.1987
        22Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018

        Nav norādīti notikumi

        Birkas