Zigurds Krastiņš

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
17.07.1962
Miršanas datums:
02.10.2018
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas kremācijas centrs

Zigurds Krastiņš - zvērināts advokāts/ 
Ilgus gadus strādāja advokāta Andra Grūtupa birojā.
Politiķa Edmunda Krastiņa brālis.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Jānis RozenbergsJānis RozenbergsDarba biedrs16.04.193616.03.2012
        2Gints PrankevskisGints PrankevskisDarba biedrs12.07.197521.05.2018
        3Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        4Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        5Ivars KressIvars KressDarba biedrs00.00.194200.00.2008
        6Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        7Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        8Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        9Ina IrbeIna IrbeDarba biedrs14.04.196313.09.2015
        10Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        11Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        12Jurijs BudanovsJurijs BudanovsDarba biedrs24.11.196310.06.2011
        13Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        14Viktors BrūverisViktors BrūverisDarba biedrs00.00.195905.08.2012
        15Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        16Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        17Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDarba biedrs00.00.195125.09.1992
        18Mārtiņš BunkusMārtiņš BunkusDarba biedrs21.02.198030.05.2018
        19Ruta BulavaRuta BulavaDarba biedrs21.05.195102.04.2018
        20Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        21Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        22Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        23
        Jūlijs ArājsDarba biedrs13.12.192618.08.2012

        Nav norādīti notikumi

        Birkas