Partijas VIENOTĪBA kongress - “Augam Latvijas simtgadei”

Notikumam nav bildes. Pievieno notikuma bildi!
Datums:
06.12.2014
Papildu lauki

Šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiek partijas VIENOTĪBA kongress, kuram dots nosaukums “Augam Latvijas simtgadei”. Kongress veltīts mērķiem un uzdevumiem, kas, sagaidot valsts simtgadi, nākamajā četru gadu posmā veicami valsts izaugsmes un sabiedrības labklājības veicināšanai.

Par partijas VIENOTĪBA priekšsēdētāju nākamajiem diviem gadiem ievēlēta līdzšinējā partijas vadītāja Solvita Āboltiņa, kura balsojumā guva pārliecinošu atbalstu, saņemot 334 no 489 delegātu balsīm.

Partijas domi turpmāk vadīs Cēsu mērs Jānis Rozenbergs.

Tāpat partijas biedri šodien ievēlējuši arī VIENOTĪBAS domes priekšsēdētāja vietnieku, šo pienākumu no jauna uzticot Lindai Medenei.

Savukārt partijas valdē turpmāk strādās

Ministru prezidente Laimdota Straujuma,

politiķis un diplomāts Andris Piebalgs,

finanšu ministrs Jānis Reirs,

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks,

12.Saeimas deputāts, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis,

iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis,

satiksmes ministrs Anrijs Matīss,

EP deputāte Sandra Kalniete,

12.Saeimas deputāts Andrejs Judins,

12.Saeimas deputāts, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītājas vietnieks Edvards Smiltēns,

juriste un profesore Ilma Čepāne,

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš,

12.Saeimas deputāts Aleksejs Loskutovs

Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Korna.

Deputātes Solvitas Āboltiņas palīdze: Veronika Leja
Tālr: 67087111, +371 67205472 E-pasts: Veronika.Leja@saeima.lv

******************

Bez amatiem palikuši tādi zināmi Vienotības biedri kā Ilze Viņķele, Valdis Dombrovskis, Edgars Rinkēvičs, Artis Kampars, Dzintars Zaķis, Lolita Čigāne u.c..

Pirms tam, 2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā ievēlēta partijas valde 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa (Solvita.Aboltina@saeima.lv)
Valdis Dombrovskis (valdis.dombrovskis@vienotiba.lv)
Jānis Reirs (Janis.Reirs@vienotiba.lv)
Olafs Pulks (olafs.pulks@vienotiba.lv)
Ilze Viņkele (Ilze.Vinkele@vienotiba.lv)
Kārlis Šadurskis (karlis.sadurskis@gmail.com)
Lolita Čigāne (Lolita.Cigane@vienotiba.lv)
Aleksejs Loskutovs (Aleksejs.Loskutovs@vienotiba.lv)
Andrejs Judins (andrejs.judins@vienotiba.com)
Artis Pabriks (artis.pabriks@vienotiba.lv)
Edvards Smiltēns (edvards@vienotiba.lv)
Karina Korna (karina.korna@parmainas.lv)
Ina Druviete (Ina.Druviete@vienotiba.lv)
Inese Vaidere (inese.vaidere@europarl.europa.eu)

Sandra Kalniete
VIENOTĪBAS Domes priekšsēdētāja
sandra.kalniete@europarl.europa.eu

Linda Medene 
VIENOTĪBAS Domes priekšsēdētājas vietniece
linda.medene@vienotiba.lv

Ētikas komisija no 2014. gada 18. janvāra līdz 2016. gada 17. janvārim:
1. Marija Balcere +371 29495596
2. Alma Eihentāle (komisijas sekretāre) +371 28352899
3. Valdis Gavars +371 25486042
4. Gunārs Laicāns +371 29473828
5. Jānis Egliņš +37129351342
6. Līvija Plavinska +371 29468107
7. Gatis Puriņš +371 29475378
8. Uldis Martinsons +371 29258133
9. Didzis Šēnbergs+371 29229338

partijas mājas lapa - vienotiba.lv

Nav saistītu notikumu

Karte

Nav piesaistītu vietu

    Nav piesaistītas personas

    Birkas