MARIA STANISŁAWA NOGAWSKA

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
14.02.1912
Miršanas datums:
22.01.1995
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
REJCHELT / RAJCHELD
Tautība:
 polis
Kapsēta:
Łódź-Ruda, parish cemetery (pl)

Córka Józefa i Ameli Kwintkiewicz

              (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Pochowana - Sektor  B3 Rząd 11  Grób 18

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1JÓZEF REJCHELTJÓZEF REJCHELTTēvs17.03.188116.06.1941
        2AMELIA REJCHELTAMELIA REJCHELTMāte10.05.188530.04.1973
        3JANUSZ JÓZEF   NOGAWSKIJANUSZ JÓZEF NOGAWSKIDēls22.07.194811.09.2013
        4WITOLD NOGAWSKIWITOLD NOGAWSKIDēls00.00.1945
        5Mieczysław ReicheltMieczysław ReicheltBrālis22.11.1930
        6JERZY REJCHELTJERZY REJCHELTBrālis02.11.190602.12.1992
        7Eugeniusz RajcheldEugeniusz RajcheldBrālis08.11.190802.08.2000
        8HELENA BANASHELENA BANASMāsa14.05.191506.01.2014
        9JADWIGA LESIAKJADWIGA LESIAKMāsa25.05.192209.09.2007
        10Władysław NogawskiWładysław NogawskiVīrs03.07.190818.01.1995
        11ANDRZEJ BANASANDRZEJ BANASBrāļa/māsas dēls01.03.194027.01.1989
        12TERESA REJCHELTTERESA REJCHELTSvaine28.06.192924.01.2003
        13STANISŁAW LESIAKSTANISŁAW LESIAKSvainis13.04.190700.00.1987
        14STANISŁAW BANASSTANISŁAW BANASSvainis01.04.191006.09.2002
        15MARCIN    RAJNOLD REJCHELTMARCIN RAJNOLD REJCHELTVectēvs00.00.182500.00.1897
        16JULIA REJCHELTJULIA REJCHELTVecāmāte22.05.1849
        17MAJA BANASMAJA BANASRadinieks15.12.197801.08.1994

        Nav norādīti notikumi

        Blakus apglabātie

        • JERZY REJCHELT 1906 - 1992
        • TERESA REJCHELT 1929 - 2003
        • Władysław Nogawski 1908 - 1995


        Pievienot blakus apglabāto

        Birkas