Stanisław Świda

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
26.01.1868
Miršanas datums:
13.09.1953
Kategorijas:
Inženieris, saimnieks
Kapsēta:
Warschau, Evangelisch-Reformierter Friedhof

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Wiktor ŚwidaWiktor ŚwidaTēvs00.00.181800.00.1904
        2Stanisław ŚwidaStanisław ŚwidaDēls15.01.191111.03.1983
        3Jan ŚwidaJan ŚwidaDēls08.06.190807.06.1972
        4Maria ŚwidaMaria ŚwidaMeita00.00.189800.00.1978
        5Irena  (Malu) KarpińskaIrena (Malu) KarpińskaMeita22.10.190106.11.1983
        6Anna ZalutyńskaAnna ZalutyńskaMeita00.00.189529.03.1950
        7
        Florian ŚwidaBrālis00.00.186000.00.1942
        8Irena ŚwidaIrena ŚwidaSieva30.01.187110.06.1951
        9Jan ŚwidaJan ŚwidaOnkulis00.00.183530.04.1917
        10Ludwik Świda h.GrabieLudwik Świda h.GrabieOnkulis00.00.183300.00.1910
        11Wiktor ŚwidaWiktor ŚwidaBrāļa/māsas dēls26.07.192307.01.1988
        12Ludwik ŚwidaLudwik ŚwidaBrāļa/māsas dēls01.07.192729.07.2003
        13Tadeusz GieysztorTadeusz GieysztorBrāļa/māsas dēls10.09.191729.04.1967
        14Emil GieysztorEmil GieysztorBrāļa/māsas dēls22.06.191025.10.1985
        15Jan GieysztorJan GieysztorBrāļa/māsas dēls19.11.192417.05.2012
        16Zofia MaliszewskaZofia MaliszewskaBrāļa/māsas meita22.10.191931.03.2015
        17Anna Izabela StundisAnna Izabela StundisBrāļa/māsas meita08.11.193027.08.2004
        18Anna MożdżeńskaAnna MożdżeńskaBrāļa/māsas meita22.05.192116.01.2005
        19Anna MackiewiczAnna MackiewiczBrāļa/māsas meita01.01.192017.06.2001
        20Felicja Szczęsna KarpińskaFelicja Szczęsna KarpińskaBrāļa/māsas meita27.05.191207.11.1993
        21Wanda MorawskaWanda MorawskaBrāļa/māsas meita10.12.191727.10.1998
        22Zofia KiewliczZofia KiewliczBrāļa/māsas meita11.03.194427.09.2016
        23Wanda KiewliczWanda KiewliczBrāļa/māsas meita19.07.191826.06.1999
        24Tytus KarpińskiTytus KarpińskiZnots04.01.189404.06.1982
        25Aleksandra ŚwidaAleksandra ŚwidaVedekla05.03.1912
        26Józefa ŚwidaJózefa ŚwidaSvaine00.00.187019.03.1927
        27Jerzy GieysztorJerzy GieysztorMazdēls01.10.193610.07.2016
        28Danuta DobielewskaDanuta DobielewskaMazmeita28.01.195331.10.1986
        29Anna NoelAnna NoelMazmeita26.01.194913.02.2012
        30Oskar ŚwidaOskar ŚwidaBrālēns/māsīca00.00.188500.00.1939
        31Zofia ŁaszkiewiczZofia ŁaszkiewiczBrālēns/māsīca00.00.188600.00.1963
        32Wiktor ŚwidaWiktor ŚwidaBrālēns/māsīca20.09.187521.04.1965
        33Maria GieysztorMaria GieysztorBrālēns/māsīca24.02.188102.05.1937
        34Julia StankiewiczJulia StankiewiczBrālēns/māsīca05.05.189102.04.1951
        35Aniela ŚwidaAniela ŚwidaBrālēns/māsīca13.06.187706.06.1957
        36Amelia KiersnowskaAmelia KiersnowskaBrālēns/māsīca20.02.188816.08.1982

        Nav norādīti notikumi

        Birkas