Mustapha Ourrad

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:

Miršanas datums:
07.01.2015
Papildu vārdi:
Мустафа Уррад
Kategorijas:
Literāts, Publicists, Terorakta upuris
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Mustapha Ourrad, proof-reader at Charlie Hebdo

Avoti: news.lv, bbc.co.uk

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Iza KaiāIza KaiāDarba biedrs00.00.196007.01.2015
        2Žoržs  VolinskisŽoržs VolinskisDarba biedrs28.06.193407.01.2015
        3Stefans ŠarbonjēStefans ŠarbonjēDarba biedrs21.08.196707.01.2015
        4Žans  KabūŽans KabūDarba biedrs13.01.193807.01.2015
        5Bernārs  MarisBernārs MarisDarba biedrs23.09.194607.01.2015
        6Bernārs  VerlaksBernārs VerlaksDarba biedrs21.08.195707.01.2015
        7Filips  OnorēFilips OnorēDarba biedrs25.11.194107.01.2015
        8Mišels RenoMišels RenoDarba biedrs07.01.2015
        9Franks BrinsolaroFranks BrinsolaroPaziņa00.00.196607.01.2015
        10Said KouachiSaid KouachiVarmāka, vainīgais00.00.198109.01.2015
        11Cherif KouachiCherif KouachiVarmāka, vainīgais00.00.198309.01.2015
        Birkas