Андрій Абросімов

Добавить Фото!
Дата рождения:
28.07.1992
Дата смерти:
23.05.2014
Дополнительные имена:
Абросімов Андрій Вікторович, Абросимов Андрей Викторович
Категории:
Военный, Жертва преступления, жертва Украинских событий 2014-17
Кладбище:
Указать кладбище

Абросімов Андрій Вікторович 22 роки, Павлоград, Дніпропетровська область. Старший солдат 93-ї окремої механізованої бригади. Восени 2013 року демобілізувався зі строкової служби. Працював охоронцем в торговій мережі. У квітні 2014 року мобілізований до армії у зв'язку з російським вторгненням. Єдина дитина в сім'ї. Нагороджений орденом „За мужність“ III ступеня посмертно.

Загинув під час нападу бойовиків на блокпост біля села Золотий Колодязь Добропільського району Донецької області від кулі снайпера, яка потрапила в голову. 27 травня павлоградці попрощались із загиблим; похований із усіма військовими почестями на міському цвинтарі мікрорайону РТС.

***

Дата та місце нарождення: 28 липня 1992 р., м. Павлоград, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 23 травня 2014 р., с. Золотий Колодязь, Донецька область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Заступник командира бойової машини.

Підрозділ: 93-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув від кулі снайпера під час нападу бойовиків на блокпост біля села Золотий Колодязь Добропільського району Донецької області.

Указом президента України № 543/2014 від 20.06.2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Источник: memorybook.org.ua, wikipedia.org

Нет привязок к месту

  loading...

    Взаимоотношения не установлены

    Не указано событие

    Бирки