Володимир Бондаренко

Добавить Фото!
Дата рождения:
15.12.1975
Дата смерти:
31.08.2014
Дополнительные имена:
Владимир Бондаренко, Vladimir Bondarenko, Бондаренко Володимир Олександрович
Категории:
Военный, Капитан, Офицер, жертва Украинских событий 2014-17
Кладбище:
Указать кладбище

31 серпня під містом обласного значення у Донецькій області Дебальцеве військовослужбовці 169 навчального центру з «Десни» загинули у ході бойових дій.

Зокрема, капітан Володимир Бондаренко, прапорщик Дмитро Тіток, сержант Олександр Шелепаєв та старший сержант Юрій Савченко.

Про розказав начальник регіонального медіа-центру МО України Вадим Мисник.

За його словами ці військові були в «секреті», тобто як снайпери-розвідники. Тому детальні обставини їх смерті не розголошуються.

Єдине, що наразі відомо, що бійці потрапили у засідку. У таку ж саму засідку потрапив і підрозділ, який рухався на бронетехніці, котрий мав забрати цих військових. Про наявність жертв або постраждалих цього підрозділу поки не відомо.

Прощання із загиблими героями відбудеться завтра, 3 вересня, о дев’ятій ранку в смт.Десна.

http://monitor.cn.ua/ua/style/25003

***

Бондаренко Володимир Олександрович 15 грудня 1975, Київ. Капітан, військовослужбовець 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України (Десна). Залишилась дружина, донька та син.

Загинув поблизу Дебальцеве (Донецька область). За словами Юрія Зубрицького, заступника начальника 169-го навчального центру «Десна», військовослужбовці вели розвідку та відслідковували вогневі позиції ворожих «Градів» на Донеччині: «Хтось їх помітив і передав інформацію, почався бій, першими загинули Бондаренко і Савченко, наші прийшли на підмогу, сепаратистів знищили, але загинули ще двоє в ході бою».

 

Источник: wikipedia.org

Нет привязок к месту

  loading...

    Связи

    ИмяРодствоДата рожденияДата смертиОписание
    1
    Олександр ШелепаєвТоварищ31.08.2014
    2
    Дмитро ТітокТоварищ31.08.2014
    3
    Юрій СавченкоТоварищ06.05.198931.08.2014

    Не указано событие

    Бирки