В’ячеслав Уткін

Добавить Фото!
Дата рождения:
23.02.1977
Дата смерти:
30.08.2014
Дополнительные имена:
Уткин Вячеслав, Utkin Vyacheslav, Уткін В’ячеслав Олександрович
Категории:
Военный, Офицер, жертва Украинских событий 2014-17
Кладбище:
Указать кладбище

  Уткін В’ячеслав Олександрович 23 лютого 1977, Липники (Лугинський район) Житомирська область.

  Старший лейтенант, заступник командира реактивної артилерійської батареї з озброєння реактивного артилерійського дивізіону 30-ї окремої механізованої бригади (Новоград-Волинський).

  В ході війни на сході України Новоград-Волинський вкотре втрачає своїх кращих синів. 30 серпня під час артилерійського обстрілу загинув старший лейтенант, заступник командира реактивної артилерійської батареї з озброєння реактивного артилерійського дивізіону військової частини - польова пошта В2731 Уткін В’ячеслав Олександрович.

  Про це повідомляють на сайті міськради. Народився офіцер 23 лютого 1977 року у с. Липники Лугинського району Житомирської області. 1 серпня 1994 року був призваний на військову службу Олевським РВК Житомирської області. За 20 років пройшов шлях від курсанта Харківського військового інституту до заступника командира батареї з озброєння реактивного артилерійського дивізіону 30 ОМБр.   2 вересня до Будинку Офіцерів в останню дорогу провести героя України прийшли рідні та близькі, товариші по службі, представники міської влади, а також жителі Новограда-Волинського. У загиблого залишилася молода дружина та донька.

  Поховали 37-річного В’ячеслава Уткіна в секторі для почесних поховань „Алея слави“ на міському кладовищі  по вулиці Чехова

  http://www.1.zt.ua

   

  Источник: wikipedia.org, news.lv

  Нет привязок к месту

   loading...

     Взаимоотношения не установлены

     Не указано событие

     Бирки