Džo Džeksons

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
26.07.1928
Miršanas datums:
27.06.2018
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Džozefs Valters Džeksons
Papildu vārdi:
Joe Jackson, Joseph Walter Jackson, Джо Джексон, Иозеф Вальтер Джексон
Kategorijas:
Producents
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Džo Džeksons - Maikla un Dženetas Džeksonu tēvs, un vēl 9 bērnu tēvs.
Ambiciozās Džeksonu ģimenes galva - izveidoja savā laikā grupu - The Jackson 5.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Samuel JacksonTēvs00.00.189300.00.1992
        2
        Crystal Lee KingMāte00.00.190700.00.1997
        3Maikls DžeksonsMaikls DžeksonsDēls29.08.195825.06.2009
        4
        Brandon JacksonDēls12.03.195713.03.1957
        5Phil WoodsPhil WoodsPaziņa02.11.193130.09.2015
        6Džordžs MaiklsDžordžs MaiklsPaziņa25.06.196325.12.2016
        7Jeff PorcaroJeff PorcaroPaziņa01.04.195405.08.1992
        8Bobby WomackBobby WomackPaziņa04.03.194427.06.2014
        9Areta Luisa  FranklinaAreta Luisa FranklinaPaziņa25.03.194216.08.2018
        10Fils RamonsFils RamonsPaziņa05.01.194130.03.2013
        11Erma FranklinErma FranklinPaziņa13.03.1938
        12Otis  ReddingOtis ReddingPaziņa09.09.194110.12.1967
        13Carolyn FranklinCarolyn FranklinPaziņa13.05.194425.04.1988
        14Roza PārksaRoza PārksaPaziņa04.02.191324.10.2005
        15Clarence LaVaughn FranklinClarence LaVaughn FranklinPaziņa22.01.191527.07.1984
        16Carl  WilsonCarl WilsonPaziņa21.12.194606.02.1998
        17Vitnija HjūstoneVitnija HjūstonePaziņa09.08.196311.02.2012
        18Sarah VaughanSarah VaughanPaziņa27.03.192403.04.1990
        19Barijs VaitsBarijs VaitsPaziņa12.09.194404.07.2003
        20Claude NobsClaude NobsPaziņa04.02.193610.01.2013
        21Mailss DeivissMailss DeivissPaziņa26.05.192628.09.1991
        22Nina SimoneNina SimonePaziņa21.02.193321.04.2003
        23Marvin  GayeMarvin GayePaziņa02.04.193901.04.1984
        24Billy PrestonBilly PrestonPaziņa02.09.194606.06.2006
        25Bens  KingsBens KingsPaziņa28.09.193830.04.2015
        26Melanie  ThorntonMelanie ThorntonPaziņa13.05.196724.11.2001
        27Linda  MakKartnijaLinda MakKartnijaPaziņa24.09.194117.04.1998
        28Sharon  JonesSharon JonesPaziņa04.05.195618.11.2016
        29Chips  MomanChips MomanPaziņa12.06.193713.06.2016
        30Mike  BrantMike BrantPaziņa01.02.194725.04.1975
        31Sems KuksSems KuksPaziņa22.01.193111.12.1964
        32Rod TempertonRod TempertonPaziņa15.10.194705.10.2016
        33Natalie  ColeNatalie ColePaziņa06.02.195031.12.2015
        34Kērtiss MeifīldsKērtiss MeifīldsPaziņa03.06.194226.12.1999
        35Rejs ČārlzsRejs ČārlzsPaziņa23.09.193010.06.2004
        36Wilson  PickettWilson PickettPaziņa18.03.194119.01.2006
        37Endijs VorholsEndijs VorholsPaziņa06.08.192822.02.1987
        38Stevie Ray VaughanStevie Ray VaughanPaziņa03.10.195427.08.1990

        Nav norādīti notikumi

        Birkas