Indulis Francis

Dzimšanas datums:
00.00.1961
Miršanas datums:
15.05.1975
Kategorijas:
Skolnieks, upuris
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

Indulis Francis - mācījās Rīgas 6. visdusskolā

Gāja bojā traģiski, saindējoties ar velnarutkiem Kundziņsalā, Rīgā.

Avoti: Rīgas dome

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Andris ZvaigzneAndris ZvaigzneSkolasbiedrs00.00.195621.06.1975
        2
        Egīls CīrulisSkolasbiedrs00.00.195818.04.1992
        3Visvaldis AlksnisVisvaldis AlksnisSkolasbiedrs00.00.1957
        4Baiba VeinbergaBaiba VeinbergaSkolasbiedrs16.05.195730.01.2015
        5Una GoldbergaUna GoldbergaSkolasbiedrs11.07.195716.08.2002
        6Andris AuziņšAndris AuziņšSkolasbiedrs08.06.195727.04.2007
        7Skaidrīte ApineSkaidrīte ApineSkolotājs03.12.192605.03.2018
        8Rasma  KleinbergaRasma KleinbergaSkolotājs16.12.192810.10.2007

        Nav norādīti notikumi

        Birkas