Aivars Niedre

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
29.01.1931
Miršanas datums:
15.01.2018
Apglabāšanas datums:
25.01.2018
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists, LJB dibinātājs, Pedagogs, skolotājs, Profesors
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

15. janvārī mūžībā aizgājis ilggadējais Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Aivars Niedre, informē advokātu kolēģijā.

1931. gadā dzimušais Niedre studēja tieslietu zinātnes Latvijas Valsts universitātē.

1967. gadā Niedre kļuva par Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docēto profesoru, 

Laika posmā no 1978. gada aprīļa līdz 2002. gada maijam viņš vadīja LPSR, vēlāk Latvijas  Republikas advokatūru, savukārt pēc tam vairāk nekā 11 gadus bija Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētāja padomnieks.

1992. gadā viņam tika piešķirts tiesību doktora zinātniskais grāds. Savas dzīves laikā Niedre publicēja vairāk nekā 200 zinātniskās publikācijas, tostarp Krimināllikuma komentārus.

Atvadīšanās no Niedres notiks 25. janvārī pulksten 14 Rīgas Krematorija Lielajā zālē.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Lolita Aina NiedreSieva19.04.193422.02.2017
        2Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        3Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        4Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        5Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        6Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        7Bernhards Otto Eduards KēlbrantsBernhards Otto Eduards KēlbrantsDarba biedrs17.03.188918.06.1978
        8Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        9Ivars KressIvars KressDarba biedrs00.00.194200.00.2008
        10Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        11Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        12
        Andis BumbierisDarba biedrs25.07.1998
        13Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        14Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        15Gustavs GrīnbergsGustavs GrīnbergsDarba biedrs12.07.188420.10.1981
        16Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        17Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        18Pauls MincsPauls MincsDarba biedrs30.06.186828.12.1941
        19Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDarba biedrs00.00.195125.09.1992
        20Inta BaltiņaInta BaltiņaDarba biedrs09.06.196414.05.2014
        21Staņislavs GraužinisStaņislavs GraužinisDarba biedrs00.00.192400.00.1997
        22Jānis VēbersJānis VēbersDarba biedrs01.05.193014.08.1997
        23Jānis  DzenītisJānis DzenītisPaziņa30.08.192930.11.2001
        24Viktors KoposovsViktors KoposovsStudents26.06.194900.00.2017
        25Ollerts ZibenisOllerts ZibenisStudents27.11.195204.07.2012
        26
        Juris KuzinsStudents00.00.194721.07.1992
        27Jānis LovniksJānis LovniksStudents14.03.195406.01.2009
        28
        Pēteris BrivnisStudents

        Nav norādīti notikumi

        Birkas