Luidži Dzampa

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
02.01.1905
Miršanas datums:
16.08.1991
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Luigi Zampa,
Papildu vārdi:
Луиджи Дзампа
Kategorijas:
Kinorežisors, Producents, Režisors, Scenārists
Tautība:
 itālis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Itāļu kino vecmeistars - režisors, scenārists un producents.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Vittorio De SicaVittorio De SicaDarba biedrs07.07.190113.11.1974
        2Jean-Pierre CasselJean-Pierre CasselDarba biedrs27.10.193219.04.2007
        3Toni UcciToni UcciDarba biedrs13.01.192219.02.2014
        4Franco  FabriziFranco FabriziDarba biedrs15.02.191618.10.1995
        5Rikardo GaroneRikardo GaroneDarba biedrs01.11.192614.03.2015
        6Alberto SordiAlberto SordiDarba biedrs15.06.192024.02.2003
        7Sylva  KoscinaSylva KoscinaDarba biedrs22.08.193326.12.1994
        8Laura  AntonelliLaura AntonelliDarba biedrs28.11.194122.06.2015
        9Anna CamporiAnna CamporiDarba biedrs22.09.191719.01.2018
        10Paola BorboniPaola BorboniDarba biedrs01.01.1900
        11Armando TrovajoliArmando TrovajoliDarba biedrs02.09.191728.02.2013
        12Karlo PontiKarlo PontiDarba biedrs11.12.191210.01.2007
        13Michel  SimonMichel SimonDarba biedrs09.04.189530.05.1975
        14Raymond  PellegrinRaymond PellegrinDarba biedrs01.01.192514.10.2007
        15Silvana PampaniniSilvana PampaniniDarba biedrs25.09.192506.01.2016
        16John  KitzmillerJohn KitzmillerDarba biedrs04.12.191323.02.1965
        17Dino  De LaurentiisDino De LaurentiisDarba biedrs08.08.191910.11.2010
        18Enrico Maria SalernoEnrico Maria SalernoDarba biedrs18.09.192628.02.1994
        19Virna  LisiVirna LisiDarba biedrs08.11.193618.12.2014
        20Gabriele FerzettiGabriele FerzettiDarba biedrs17.03.192502.12.2015
        21Ettore  ScolaEttore ScolaDarba biedrs10.05.193119.01.2016
        22
        Vitaliano BrancatiDarba biedrs24.07.190725.09.1954
        23Francesco  RosiFrancesco RosiDarba biedrs15.11.192210.01.2015
        24Mario CastellaniMario CastellaniDarba biedrs02.07.190626.04.1978
        25Louis  SeignerLouis SeignerDarba biedrs23.06.190320.01.1991
        26Gastone  MoschinGastone MoschinDarba biedrs08.06.192904.09.2017
        27Vitorio GasmansVitorio GasmansDarba biedrs01.09.192229.06.2000
        28Sergio LeoneSergio LeoneDarba biedrs03.01.192930.04.1989
        29Nicoletta  MachiavelliNicoletta MachiavelliDarba biedrs01.08.194415.11.2015
        30Federiko FellīniFederiko FellīniDarba biedrs20.01.192031.10.1993
        31Massimo  GirottiMassimo GirottiDarba biedrs18.05.191805.01.2003
        32Mario MonicelliMario MonicelliDarba biedrs15.05.191529.11.2010
        33Linda SiniLinda SiniDarba biedrs13.02.192405.02.1999
        34Nino ManfrediNino ManfrediDarba biedrs22.03.192104.06.2004
        35Sophie DesmaretsSophie DesmaretsDarba biedrs07.04.192213.02.2012
        36Jean-Claude  BrialyJean-Claude BrialyDarba biedrs30.03.193330.05.2007
        37FanfullaFanfullaDarba biedrs26.02.191305.01.1971

        Nav norādīti notikumi

        Birkas