Luidži Dzampa

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
02.01.1905
Miršanas datums:
16.08.1991
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Luigi Zampa,
Papildu vārdi:
Луиджи Дзампа
Kategorijas:
Kinorežisors, Producents, Režisors, Scenārists
Tautība:
 itālis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Itāļu kino vecmeistars - režisors, scenārists un producents.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saiknes

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Massimo  GirottiMassimo GirottiDarba biedrs18.05.191805.01.2003
        2Francesco  RosiFrancesco RosiDarba biedrs15.11.192210.01.2015
        3Jean-Pierre CasselJean-Pierre CasselDarba biedrs27.10.193219.04.2007
        4Jean-Claude  BrialyJean-Claude BrialyDarba biedrs30.03.193330.05.2007
        5Franco  FabriziFranco FabriziDarba biedrs15.02.191618.10.1995
        6Vitorio GasmansVitorio GasmansDarba biedrs01.09.192229.06.2000
        7Alberto SordiAlberto SordiDarba biedrs15.06.192024.02.2003
        8Sophie DesmaretsSophie DesmaretsDarba biedrs07.04.192213.02.2012
        9Laura  AntonelliLaura AntonelliDarba biedrs28.11.194122.06.2015
        10Ettore  ScolaEttore ScolaDarba biedrs10.05.193119.01.2016
        11Paola BorboniPaola BorboniDarba biedrs01.01.1900
        12Louis  SeignerLouis SeignerDarba biedrs23.06.190320.01.1991
        13Karlo PontiKarlo PontiDarba biedrs11.12.191210.01.2007
        14Nicoletta  MachiavelliNicoletta MachiavelliDarba biedrs01.08.194415.11.2015
        15Raymond  PellegrinRaymond PellegrinDarba biedrs01.01.192514.10.2007
        16Linda SiniLinda SiniDarba biedrs13.02.192405.02.1999
        17John  KitzmillerJohn KitzmillerDarba biedrs04.12.191323.02.1965
        18Virna  LisiVirna LisiDarba biedrs08.11.193618.12.2014
        19Enrico Maria SalernoEnrico Maria SalernoDarba biedrs18.09.192628.02.1994
        20Rikardo GaroneRikardo GaroneDarba biedrs01.11.192614.03.2015
        21Gabriele FerzettiGabriele FerzettiDarba biedrs17.03.192502.12.2015
        22Armando TrovajoliArmando TrovajoliDarba biedrs02.09.191728.02.2013
        23
        Vitaliano BrancatiDarba biedrs24.07.190725.09.1954
        24Toni UcciToni UcciDarba biedrs13.01.192219.02.2014
        25Mario CastellaniMario CastellaniDarba biedrs02.07.190626.04.1978
        26Michel  SimonMichel SimonDarba biedrs09.04.189530.05.1975
        27Gastone  MoschinGastone MoschinDarba biedrs08.06.192904.09.2017
        28Sylva  KoscinaSylva KoscinaDarba biedrs22.08.193326.12.1994
        29Sergio LeoneSergio LeoneDarba biedrs03.01.192930.04.1989
        30Silvana PampaniniSilvana PampaniniDarba biedrs25.09.192506.01.2016
        31Federiko FellīniFederiko FellīniDarba biedrs20.01.192031.10.1993
        32Vittorio De SicaVittorio De SicaDarba biedrs07.07.190113.11.1974
        33Mario MonicelliMario MonicelliDarba biedrs15.05.191529.11.2010
        34Dino  De LaurentiisDino De LaurentiisDarba biedrs08.08.191910.11.2010
        35Nino ManfrediNino ManfrediDarba biedrs22.03.192104.06.2004
        36Anna CamporiAnna CamporiDarba biedrs22.09.191719.01.2018

        Nav norādīti notikumi

        Birkas